فال دوشنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه سال 1394

فال روزانه: فال امروز 21 اردیبهشت 1394

فال دوشنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

امروز می توانید ریسک کنید به شرط آن که قبلاً خوب در موردش فکر کنید و حساب شده عمل کنید. امروز فرصت های زیادی برای خوش گذرانی و سرگرم کردن خودتان دارید. ورزش، روابط عاشقانه و مهمانی تاکید می شوند. یکی از جذاب ترین افرادد منطقه البروج هستید و دارای محبوبیت زیادی هستید.

اردیبهشت

پیش از آن که هر کاغذی را امضاء کنید خوب فکر کنید . ستارگان در این موضوع خاص با شما هماهنگ نیستند و اگر اشتباه کنید در آینده نه چندان دور باید غصه آن را بخورید.

خرداد

ستارگان پیشنهاد می کنند برای شرایط بهتری صبر کنید، اجازه ندهید همکاران و رئیس به شما بی احترامی کنند. بحث و مذاکره در مورد یک مسئله مالی کمی طول می کشد تا نتیجه بدهد بعضی از کارهای بیمه ای آن طور که دوست دارید نتیجه نمی دهد نباید به دیگران اجازه بدهید حق شما را بگیرند از خودتان دفاع کنید.

تیر

ذهن تان در حال حاضر مشغول مسائل کاری است.شاید مسائل مالی خودتان باشد و یا مربوط به شغل تان باشد.به مواردی که مسائل مالی یا بیمه ای مربوط می شود بیشتر توجه کنید.مسائل خصوصی را برای بعد بگذارید.

مرداد

اگر مدتی است که راجع به یکی از دوستانتان هیچ خبری ندارید، سعی کنید که امروز با او تماس بگیرید. احتمالاً با آغوش باز برگشت شما را به زندگیش پذیرا خواهد شد اثر خوبی بر روحیه شما خواهد گذاشت. هم چنین امروز روز خوبی است تا با افرادی که در دیگر کشورها سکونت دارند از طریق نامه، تلفن و یا اینترنت، تماس برقرار کنید.

شهریور

امروز رفتار کاری دارید و در عین حال رفتاری صمیمی و همکار دارید.اگر می خواهید کسی نظرات تان را بپذیرد اکنون زمان خوبی برای تاثیر گذاشتن بر آن هاست.اگر می خواهید کسی را به خود جذب کنید،سعی کنید بهترین ظاهر را داشته باشید.

مهر

شما به عنوان یکی از محتاط ترین اعضای منطقه البروج شناخته شده اید و اکنون این امر را به خود ثابت خواهید کرد.این فرصت عالی برای ساختن پل ها با افرادی که اخیراً با شما در تماس نبوده اند استفاده کرد و آن را از دست ندهید.چرا که تنها به کار بردن چند لغت که به جا و صحیح باشد،تاثیری جادویی بر آنها خواهد داشت.هم چنین ممکن است شما از دوستی که در خارج کشور به سر می برد خبردار شوید که بسیار خوشحال تان کند.

آبان

آبانی ها به افرادی قوی و آرام معروف هستند.اما امروز فرق دارد.اگر از کسی ناراحت باشید به راحتی آنرا عنوان می کنید،مهم نیست که چه طور!اگر لازم دارید که درد و دل کنید مراقب باشید به جای درد و دل جر و بحث راه نیاندازید.

آذر

شما روحیه ای دارید که می توانید کارهای سختی را به انجام برسانید و کارها�� عقب مانده را به پایان برسانید. صحبت با یک همکار یا رئیس خیلی بازده دارد و می تواند برایتان الهام بخش باشد که راههای جدید توسعه شغلی خود را بازرسی کنید. اگر تصمیم به عوض کردن شغل خود دارید، اتفاقی برایتان می افتد که می تواند جواب به یکی از دعاهایتان باشد. موفق باشید!

دی

اگر برای پول هایتان برنامه ریزی کنید آن وقت برای خرید چیزهای لوکس پول بیشتری خواهید داشت. گاهی اوقات دیگران بی انصافی می کنند و به شما لقب خسیس می دهند اما حقیقت این است که شما کیفیت رابه کمیت ترجیح می دهید و صبر می کنید تا زمانی که بتوانید آن چیزی را که می خواهید به دست آورید.

بهمن

امروز مراقب کارهایی که می کنید و حرفهایی که می زنید باشید اگر مراقب نباشید بحث و مشاجره ای شروع می شود که سبب نارضایتی همه می شود. از طرف دیگر نمی توانید تمام روز راه بروید بدون این که کلمه ای حرف بزنید فقط به این خاطر که یک شخص به خصوص بسیار زود رنج است . روی هم رفته امروز نسبتاً روز دشواری است بنابراین سعی کنید امشب یک کار سرگرم کننده یا آرامش دهنده انجام دهید.

اسفند

چیزی برای شما دوست داشتنی تر از یک نوازش رابطه بسیار نزدیک جنسی نیست . شما در یک لحظه به نظر می رسید که سریع شیفته می کنید و می دانید چطور حدس بزنید که کسی آماده است . بعضی وقتها این بهتر از رابطه از نوع آرام است این طور نیست ؟

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه