فال شنبه بیستم تیر ماه سال 1394

فال روزانه 55

فال شنبه بیستم تیر ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

اگر می خواهید به سرعت به هدفی دست یابید، راه های زیادی برای انتخاب دارید. البته تعداد انتخابات نیز باعث سردرگمی شما می شود. سعی کنید یکی را انتخاب کنید و می بینید که از همه جهات موفق هستید.

اردیبهشت

با اطرافیان و محیط اطرافتان هماهنگی زیادی دارید. کمی هم هیجان زده هستید زیرا اکنون می توانید ایده های جدید خلق کنید . حتی مشاجره ها و اختلافات اخیر بخ خاطر مادیات هم نمی تواند شما را از خلق این ایده ها باز دارد.

خرداد

امروز به کارهای روزمره سرگرم هستید اما امشب سرگرمی خوبی دارید. احتمالاً می خواهید آرامش داشته باشید اما تلقن مرتباً زنگ می زند زیرا دیگران می خواهند در مشایعت شما باشند، ترجیح می دهید با افرادی که دورتر از شما هستند در ارتباط باشید.

تیر

اگر دیروز به ستارگان گوش کرده بودید درسی می گرفتید که امروز به دردتان می خورد.اگر به غرغرها و بدخلقی های تان ادامه دهید هیچ کس خبر خوبی به شما نمی دهد.پس بستگی به خودتان دارد.

مرداد

گرچه که غرور خاص خود را دارید، می دانید چه موقع کوتاه آمده و عذرخواهی کنید. پس اگر فکر می کنید دیروز زیاده روی کرده اید و یا بیش از آن چه لازم بوده سخن گفته اید، از گفتن ببخشید احساس رضایت خواهید کرد. دوستانتان همراهان خوبی برای شما خواهند بود.اگر همگی برای هدفی مشترک با هم کار کنید، بسیار لذت خواهید برد.

شهریور

شخصی حرف های خوبی برای شنیدن دارد البته اگر شما به آنها توجه کنید.البته شاید با تمام حرف های آن موافق نباشید اما در هر صورت حرف های پخته و بسیار منطقی می زنند که شما از صمیم قلب به آن علاقه دارید.شاید با تجربه تر و مسن تر از شما باشند.

مهر
امروز شما مانند یک ساعت کار می کنید.امروز احساس آرامش و کنترل در خود می کنید و نتایج کارهایی که می کنید بهتر از آن است که تصورش را داشته باشید.در برخی از موارد،افکاری راجع به اهداف طولانی مدت تان برای آینده خواهید داشت واین که چگونه باید از پس این موارد مالی بربیایید.سعی کنید راجع به کسانی که فکر می کنید در آینده به شما کمک خواهند کرد با عقیده ای خوب کاری عالی انجام دهید وسعی کنید طوری رفتار کنید که آنها احساس کنند در زندگی شما شریک هستند.

آبان
هر چیزی را که می خواهید می توانید به دست آورید.اگرهم چیزی هست که نمی توانید آن را به دست آورید با تلاش بیشتر حتماً میسر می شود.سعی کنید تعطیلات تفریح و سرگرم باشید زیرا این کار دوباره شما را جوان می کند.

آذر
گرچه از همیشه روشنفکرتر هستید ولی زمان هایی پیش خواهد آمد که با خود کلنجار می روید که افکار کلیشه ای خود را به کنار بگذارید. امروز قبل از این که قضاوت عجولانه ای در مورد موقعیت خاصی بکنید، سعی کنید که از یک نقطه نظر جدید به آن موقعیت نگاه کنید. اگر موفق به این کار شوید به درک بهتری در ارتباط، با دیگران دست می یابید. پس دلیل خاصی نباید باشد که چرا اینکار را نکنید.

دی
هیچ وقت تملق وچاپلوسی نظر شما را به خود جلب نمی کند اما امروز یک نفر سعی دارد با دلربایی و تملق این کار را انجام دهد. در آخر متوجه خواهید شد که بر خلاف تصور شما این رابطه، عشق واقعی نیست و تنها شهوت است. از آنجایی که این موضوع کاملاً اتفاقی پیش می آید مراقب کارهایتان باشید.

بهمن
ستارگان پیشنهاد می کنند به موجودی خود خوب فکر کنید و تصمیمات جدید بگیرید. اگر به خاطر ولخرجی این ماه پول کمی داشته اید اکنون زمان مناسبی است تا به موجودی خود رسیدگی کنید .شاید لازم باشد کمی بیشتر صرفه جویی کنید تا متوجه شوید که چطور می توانید از پولهایتان استفاده بهینه ببرید. اگر امروز قصد معاشرت دارید لازم است که کارهای فرهنگی یا برانگیزاننده انجام دهید.

اسفند
عجله خیلی زیاد می تواند فشار خون شما را بالا ببرد. می دانم هزار و یک چیز در مغزتان دارید و سلولهای خاکستری مغزتان سعی می کنند عقب نیافتند. اما از آن استفاده زیادی نخواهد شد اگر بخواهید بخاطر یک حادثه احمقانه برنامه هایتان را با هم تعطیل کنید.

منبع: نیک صالحی

Tweet فال روزانه: فال امروز ۲۰ تیر ۱۳۹۴ - تصویر 2
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه