فال دوشنبه بیستم بهمن ماه سال 1393

فال روزانه: فال امروز 20 بهمن 1393

فال دوشنبه بیستم بهمن ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

امروز زهره به برج شما می رود. احساس و ظاهری عالی دارید. چند روز آینده بهترین روزها را با همسرتان سپری خواهید کرد.

اردیبهشت

امروز زهره به برج حمل می رود. بار دیگر قوه تخیل غریزه و حس ششم شما بر تمام حواس دیگر افزایش می یابد. سعی کنید از این شرایط نهایت استفاده را ببرید. زیرا این اتفاق زیاد پیش نمی آید. شاید یک با یک نفر در محل کار خوب و صمیمی صحبت کنید . باور کنید که این کار خوب نیست به زودی دیگران متوجه این رفتار شما می شوند.

خرداد

امروز، زهره به برج حمل می رود بر روابط شما و آشنایان تاکید دارد. اگر متولد فروردین در اطراف خود دارید، کمی حساس و عصبی هستند. بنابراین اگر می توانید کاری کنید که آرام شوند آنها مطمئناً‌ همیشه از شما ممنون خواهند بود ببینید چه کاری می توانید انجام دهید.

تیر

به محض اینکه مریخ از برج حمل می رود سیاره زهره به برج حمل می رود.وضعیت کاری تان بسیار عالی است.مراقب مشاجره با همکاران باشید.دوست دارید صلح کنید اما وقتی به خانه می روید همه چیز را فراموش کرده اید.

مرداد

امروز ونوس به بخشی از جدول بهمن شما وارد می شود که حاکم بر تحصیلات عالیه، سفر و مذهب شماست. در حال حاضر شما از انجام تمامی این فعالیت ها لذت می برید. اگر یک شیر تنها هستید، ممکن است شخص جدیدی را ملاقات کنید که افق های زندگی تان را گسترش دهد. اگر به تعطیلات می روید، به نظر می رسد که با دست تقدیر و یافتن شخصی در آن جا، در دام عشق می افتید.

شهریور

زهره به برج حمل می رود.با دوستان صمیمی هماهنگ تر می شوید.می توانید با افرادی که به آنها اعتماد دارید رابطه خوبی برقرار کنید مخصوصاً می توانید اختلافات را با آن ها حل کنید.شهریوری های مجرد همسر خوبی پیدا می کنند.

مهر

علی رغم توانایی اخیر شما در شاد نگه داشتن مردم،امروز موضوعی اوضاع را تلخ می کند.ممکن است بحثی تند و تیز با کسی که دوستش دارید داشته باشید خصوصاً اگر او کاری که انجام می دهد همیشه شما را ناراحت می سازد و باعث می شود بی حوصله و بی علاقه شوید.آماده باشید که حقایقی را بشنوید و حقایقی را نیز بگویید.اگر نیاز دارید که جو را پاکسازی کنید پس این کار را بکنید ولی سعی کنید خودتان را کنترل کرده و حرفتان را از روی پشت بام اعلام نکنید تا بعداً خود را به خاطر گفتن این حرفها سرزنش کنید.

آبان

امروز احساس ناامنی و بی اعتمادی دارید اما سعی کنید راحت باشید وهمه چیز را ساده بگیرید.رفتن به جاهای ناشناخته برای تان ترس و هیجان می آورد،اما مسائل زیادی هستند که مطمئناً باید آن ها را حل کنید.شاید به خاطر این است که اصلاً شما انعطاف پذیر نیستید،اکنون زمان آن رسیده که آرام باشید تا به اهداف تان برسید.

آذر

امروز به هیچ وجه پیشرفت های اساسی در همه جنبه های زندگی از نظرتان ناپدید نمی ماند. در مورد هر پیشنهادی ذهن خود را ب��ز نگهدارید حتی اگر در ابتدا جالب به نظر نمی رسد. رفتار مثبت شما پشتیبانی خیلی ها را بطرفتان جلب می کند، و بخصوص خیلی کمکتان خواهد کرد اگر سعی دارید که یکنفر را به مسیر فکری خود نزدیکتر کنید.

دی

اکنون ونوس به سمت برج حمل حرکت کرده و شما باید مهر و محبت و گرمای آن را در محیط خانه احساس کنیدو این درست همان چیزی است که دوست دارید. این طور نیست؟ وقت آن رسیده که بعد از این همه مشاجره و ناراحتی های طولانی مدت، آرام گرفته و در فضایی صمیمانه و مهرآمیز استراحت کنید.

بهمن

امروز پول زیادی بدستتان می رسد چه از طریق ثروت با آورده یا پولی که برای مدتی پرداخت نشده است . عاقل باشید و پول هایتان را برای روز مبادا نگه دارید ( به جای این که در خرج کردن آنها زیاده روی کنید ) هرگز متوجه نمی شوید که شاید در آینده نه چندان دور به پول نقد احتیاج پیدا کنید و در آن زمان است که اگر صندوقتان خالی باشد از خود ناراضی می شوید.

اسفند

زهره به حمل و قسمت وفادار به سرمایه های خصوصی تان نقل مکان می کند . شما البته با عجله بیرون رفته و در ساعت ناهار یک هدیه برای خودتان بخرید. اما اگر از قوه ابتکارتان استفاده می کنید می توانید راهی پیدا کنید که چطور نشت چکه چکه پولتان را از حساب بانکی تان متوقف می شود.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه