فال امروز پنج شنبه بیستم اسفند ماه سال 1394

فال روزانه 44

فال امروز پنج شنبه بیستم اسفند ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

استعدادهای منحصر به فردی دارید که اگر آن ها را مخفی کنید هیچ کس متوجه آن ها نمی شود. خوشبختانه امروز فرصتی دارید تا در مورد مطالب فکر کنید. اما سعی کنید این فرصت ها را از دست ندهید.

اردیبهشت

همه فکر می کنند فکر خودشان درست است و بهترین کسی هستند که از خوب و بد مسائل با خبرند و نظریه خودشان را به شما تحمیل می کنند. بهتر است سیاست در پیش بگیرید . بنابراین به نصایح آنها گوش کنید اما بعداً‌ کارها را همان طور که خودتان دوست دارید انجام دهید.

خرداد

امروز ستارگان ایده های خلاق شما را بیان می کنند، اگر دیگران متوجه خوب بودن این ایده ها نیستند هیچ دلیلی ندارد که خودتان را خسته کنید، روحیه بالایی دارید، انرژی تان را باید در راهی درست مصرف کنید تا تلف نشود.

تیر

افرادی در کنارتان هستند که نمی توانید شخصیت آنها را شناسایی کنید.یک لحظه فقط می خندند و لحظه ای دیگر بی حوصله هستند.اگر فکر می کنید روی شما تاثیر می گذارند،باید بدانید که بعید هم نیست،و باید خوب به آن فکر کنید.

مرداد

امروز شما، باید طیف آن دسته از کارکنان، کارمندان، روسا و یا هر شخص دیگری را بگیرید که قدرت کاری شما را در دست دارندو در ضمن صادق و راستگو می باشند گرچه که شما نمی خواهید آنها را تشویق کنید که بر شما مسلط شوند ولی عاقل باشید و در مواجهه با آنها راه میانه را بگیرید.

شهریور

امروز به دنبال ماجراجویی و مسائل جالب هستید.همیشه به دنبال مسائل منطقی هستید اما امروز بر خلاف این گفته هستید.گاهی اوقات دوست دارید قراردادها و قوانین را زیر پا بگذارید.

مهر

اگر نمونه یک متولد مهر بارز هستید می خواهید که حساب دخل و خرج های تان را داشته باشید و امروز هیچ معلوم نیست که موفق به این کار شوید یا خیر.در حقیقت به راحتی روز را در حالتی به آخر می رسانید که حتی یک تومان هم ندارید.به خصوص اگر شخص مورد علاقه تان شما را تشویق به پول خرج کردن کند.گر چه در این زمان،هزینه کردن پول خوب به نظر می رسد،اما ممکن است اگر بعداً دوباره فکر کنید و جمع هزینه هایتان را حساب کنید،متوجه شوید بیش از آن مقداری است که به راحتی از پس آن بر می آیید.

آبان

امروز یک نفر که با شما قرار دارد آن را لغو می کند و یا به تاخیر می اندازد.شاید نسبت به حمایت و وفاداری یکی از دوستان شک داشته باشید،تا زمانی که مطمئن نشده اید دست به کاری نزنید.نتیجه گیری سریع کمی بی انصافی است صبرکنید تا حقیقت را ببینید.

آذر

بهترین نصیحتی که می توانم امروز به شما بدهم، این است که انرژی خود را حفظ نمائید. شما باید قطعاً با آدم های قضاوتگر ارتباط نداشته باشید و در عوض با آدم هائی که شما را تائید می کنند و نه تحقیر، آشنا شوید. اگر دوست داریدبا خود تنها باشید می توانید خلوت کنید و افکارتان را روی مطالبی که احساس خوبی به شما می دهند متمرکز نمائید.

دی

شما مایل به انجام کارهای گروهی نیستید با این حال شاید خیلی بهتر باشد که با دیگران کار کنید. به غرورتان اجازه ندهید که مانع از نظرخواهی از دیگران شود. امروز شما ممکن است از این که یک نفر مشتاق به در میان گذاشتن افکار عقایدش با شماست غافلگیر شوید.

بهمن

امروز هر کاری را می توانید به خوبی انجام دهید حتی بیشتر از آنچه دیگران انتظار دارند و در حرفه تان خواهید درخشید . آرزوی موفقیت را در سر می پرورانید و با وجود رقیبان بسیار به تواناییها و نیروهای بالقوه خود اطمینان دارید. کاری که اکنون انجام می دهید تعیین کننده آینده تان می باشد.

اسفند

خبرهای خوشی امروز از خارج می رسد که ازروی موضاعات در حاشیه شما دیوانه وار می گذرد شما به معنای وسیع کلمه احساسی و رمانتیک هستید که از ماورای دریاها می تواند زنجیره حوادثی را شروع کند تا زندگی بی پایان شما بهبود یابد.

منبع: نیک صالحی

Share the post "فال روزانه: فال امروز ۲۰ اسفند ۱۳۹۴"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. فال روزانه: فال امروز ۳ اسفند ۱۳۹۴
  2. فال روزانه: فال امروز ۷ اسفند ۱۳۹۴
  3. فال روزانه: فال امروز ۱۰ اسفند ۱۳۹۴
  4. فال روزانه: فال امروز ۶ اسفند ۱۳۹۴
Tweet فال روزانه: فال امروز ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه