فال امروز سه شنبه اول دی ماه سال 1394

فال گل 2

فال امروز سه شنبه اول دی ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

برای کارهای قانونی و روابط خارجی اکنون زمان خوبی است. هم چنی در زمینه کارهای خلاقانه موفق هستید.

اردیبهشت

خورشید به برج جدی می رود. اگر دوست متولد دی ماه دارید و به کمک نیاز دارید می توانید پیش او بروید. اما حتماً سعی کنید در آینده محبت آنها را جبران کنید.

خرداد

ستارگان به شما قدرت وتوانایی موفقیت می دهند. در واقع لحظات خوبی را در پیش دارید. مخصوصاً‌ اگر با خارجی ها در ارتباط هستید یا به سفر می روید. کارهای قانونی نیز به خوبی پیش می روند و ممکن است دوستان قدیمی را ملاقات کنید.

تیر

امروز خورشید به برج جدی می رود.اگر با همسرتان بحث کردید،ناراحت نباشید.به فکر مهمانی کریسمس باشید که افراد زیادی را می بینید.

مرداد

امروز خورشید وارد علامت خاکی بز شده و مربوط به بخشی از چارت شماست که در رابطه با کار سخت و سرویس دادن به دیگران است. این بخشی از زندگی شماست که در حال حاضر متوجه آن هستید. گرچه که می خواهید در طی ادامه ماه آنرا با شادی در آمیزید. هم چنین زمانی عالی برای توجه به سلامتی می باشد، سعی کنید آن را از دست ندهید.

شهریور

سرحال و شاد هستید.لباس های مهمانی را از کمد در آورید.اگر اخیراً با دوستان دور هم جمع نشده اید، یک قرار با آنها بگذارید.

مهر

بعد از فضای آرامش بخش دیروز،شما دوباره به نقطه اول بازگشته اید و باید شروع به کار کنید.خوشبختانه شما انرژی این را دارید که از جایی به جای دیگر رفته و دوباره به جای اول برگردید و هیچ کس دیگری یارای هم پایی شما را ندارد،هرگون ورزش و رقابتی اکنون برای شما مفید است.پس کاری بکنید که این همه انرژی عصبی و فیزیکی شما را بسوزاند.

آبان

ممکن است مقداری پول به شخصی قرض دهید و یا آنها به شما قرض دهند ولی امروز روز مناسبی برای حساب و کتاب نیست.هرج و مرج زیادی وجود دارد و ممکن است شخصی در حساب و کتاب هایش دچار اشتباه شود و یا حتی کاملاً گیج و سردرگم شود.متوجه همسر خود باشید که دلش از جایی دیگر پر است وهمه تقصیرها را به گردن شما می اندازد باید سعی کنید که در زمانی مساعد ذهنیات او را تغییر دهید ولی اکنون زمان مناسبی برای این کار نیست.

آذر

زمانی را که با یک دوست می گذرانید این احساس را به شما می دهد که چقدر این زمان ها برایتان ارزش دارند. اگر در یک پارتی یا مکان اجتماعی هستید از حرف زدن با آدم ها لذت خواهید برد. این کمک می کند که شما تشخیص دهید که چقدر توانایی دارید اگر خود را از قید وبند آزاد کنید. دلیلی نیست که خجالتی باشید چون روز خوبی است.

دی

خورشید وارد برج عقرب می شود و شما احساس می کنید ۱۰ سال جوان تر شده اید. هنوز افکار مختلفی در ذهنتان وجود دارد اما باید آن ها را کنار بگذارید و چند هفته به کارهایی که می توانید به نحو احسن انجام دهید رسیدگی کنید. البته این کار یعنی این که ببینید به افرادی که دوستشان دارید خوش می گذرد.

بهمن

تصویر سیاره ای امروز شما را به عالم خودتان می برد.بنابراین اگر با مطلبی برخورد کردید که در شرایط عادی چنین تاثیری در شما نمی داشت این موضوع را به خاطر آورید.در رابطه با مسائل خانوادگی بسیار حساس هستید.همچنین شاید خاطره ای قدیمی را به یاد آورید که زمانی از سال را به خاطرتان بیاورد.همیشه نمی توانید فقط به آینده فکر کنید و برای آن برنامه ریزی کنید حتی شما هم بهمنی عزیز می توانید گاهگاهی احساساتی شوید.

اسفند

خورشید وارد برج جدی خاکی می شود.و تاکید کامل بر فعالیت های گروهی می گذارد.اکنون شما به طور روشن بازیکن کلیدی هستید و هیچ جشن و میهمانی شروع ��می شود مگر شما وارد شوید.

منبع: نیک صالحی

Share the post "فال روزانه: فال امروز ۱ دی ۱۳۹۴"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. فال روزانه: فال امروز ۱ آذر ۱۳۹۴
  2. فال روزانه: فال امروز ۱۷ مهر ۱۳۹۴
  3. فال روزانه: فال امروز ۳ آبان ۱۳۹۴
  4. فال روزانه: فال امروز ۱۷ آذر ۱۳۹۴
Tweet فال روزانه: فال امروز ۱ دی ۱۳۹۴ - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه