فال جمعه اول خرداد سال 1394

فال روزانه: فال امروز 1 خرداد 1394

فال جمعه اول خرداد سال ۱۳۹۴

فروردین

تصمیم دارید کار خطایی انجام دهید بدون اینکه دیگران متوجه شوند اما شما نمی توانید کاری کنید که دیگران متوجه نشوند بنابراین به این وسوسه توجه نکنید. افراد جدیدی را ملاقات می کنید البته ممکن است مدت زیادی با این فرد رابطه نداشته باشید و آشنایی تان برای مدت کوتاهی باشد.

اردیبهشت

اگر چیزی را از دیگران مخفی کرده اید اکنون به آن ها بگویید زیرا آن ها شما را می بخشند و فراموش می کنند. مشکلی در پیشرو دارید که تاثیری طولانی بر شغلتان می گذارد و به کمک و حمایت همسرتان دوستان و همکاران نیاز دارید.

خرداد

لازم نیست در سکوت رنج بکشید. اکنون حق دارید از خودتان دفاع کنید و از فرصت های پیش آمده بهترین استفاده را ببرید. هر استعداد و توانایی که از بدو تولد داشته اید، می تواند وسیله ای باشد برای لذت بردن از زندگی، در چند روز آینده فرصتی دارید تا به طور کامل از آنها بهره ببرید.

تیر

شاید به متغییر بودن احساسات تان عادت کرده باشید اما شما هم از احساسی بودن فوق العاده تعجب می کنید.و به دلایلی نمی توانید احساسات تان را بیان کنید.همه درگیر مسائل خصوصی خودشان هستند و هیچ کس وقت ندارد به حرف های شما گوش کند.بیچاره شما!

مرداد

ستاره ها می گویند کارهای زیادی است که شما امروز می خواهید انجام دهید واین انرژی را دارید که از آغاز تا پایان کار را ببینید. گرچه این مسئله به آن معنی نیست که بیش از آن چه می توانید به راحتی انجام دهید، مسئولیت بپذیرید چرا که به زودی خسته شده و اشتیاقتان به این کارها را از دست می دهید.

شهریور

اگر وقت آزاد داشته باشید می توانید از یک سرگرمی مورد علاقه تان لذت ببرید.شاید یکی از دوستان را مجبور کنید با شما همیاری کند،فردی مشتاق هستید و رفتار خوبی دارید که البته آشکارا این رفتار مشاهده می شود و باعث تحسین دیگران می شود.سعی کنید از انرژی بی حد و حساب تان گاهی استفاده کنید،واگرنه امشب از شدت خستگی بیمار می شوید.

مهر

اگر چه شما نمی خواهید سرتان را از دست داده و یا به ریسک های احمقانه ای دست بزنید،در هر حال بدتان نمی آید برخی چیزها را امتحان کنید.مطمئناً شانس در این زمان با شماست،ولی مهم است که بدانید دقیقاً چه کاری را انجام می دهید و نباید کارها را مانند ماهی تابه ای روی شعله آتش رها کرد و رفت و انتظار نتیجه ای عالی داشت.

آبان

امروز با مسائل هیجان انگیز زیادی روبرو می شوید.هر چقدر مثبت تر باشید بهتر می توانید مسائل را بپذیرید.بنابراین خوش بین باشید و بدانید که همه چیز به خوبی پیش می رود.

آذر

طبیعت فیلسوفانه شما به دیگران این احساس را می دهد که شما سرچشمه همه علوم هستید. یک شخص خاص مروز در خانه شما را می کوبد وتقاضای کمک می کند. شما دو راه در پیش دارید. یکی این که حقیقت را به او بگوئید و دیگر این که آن چیزی را که او را شاد می کند، و نه حقیقت را، تحویل اش بدهید.

دی

عزیزم! به نظر می رسد امروز یکی از آن روزهایی است که همه دنیا دیوانه هستند. در هر صورت شما نمی توانید دیگران را کنترل کنید. اما خودتان را می تو��نید اگر کنترل خود را از دست دادید و نزدیک بود دعوا راه اندازید، لطفاً از یک تا ده بشمارید.

بهمن

ستارگان امروز شما را به خوشگذارنی تشویق می کنند اما بطور غریزی فعالیت هایی که به آنها عادت کرده اید و ذاتی هستند را انتخاب نکنید . فعالیت های جدیدی را تجربه و امتحان کنید به ویژه فعالیتی که شما را وادار می کند که فکر کنید و یا به شما کمک می کند تا از دیدگاه دیگری به دنیا بنگرید . اگر امشب بیرون بروید صحبت با شخصی که فرهنگ شغل و موقعیت اجتماعی متفاوتی دارد شما را به فکر وادار می کند.

اسفند

امروز یک حس خیلی قوی شهوت انگیز و هوسرانی دارید . اگر شما شگفت زده بودید که آیا ارتباط بیشتر گسترش می یابد یا نه اکنون می توانید پی ببرید اگر شما هنوز چشم به راه یک رابطه عشقی جدید هستید لطفاً آن را در خانه پنهان نکنید زیرا می تواند نزدیکتر از آن چه که فکر می کنید باشد.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه