فال سه شنبه اول اردیبهشت ماه سال 1394

فال روزانه: فال امروز 1 اردیبهشت 1394

فال سه شنبه اول اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

امروز، روز خوبی برای کارهای خلاق است و می توانید از تصورات خود استفاده کنید. در کارهای خانه، کار دستی های زیبایی درست می کنید که دیگران از دیدن آن ها متعجب می شوند.

اردیبهشت

به دنبال پاسخ سوالهایتان می گردید که در مورد شرایط اخیرتان است . بهتر است در محل کار سعی نکنید از زیر کار در بروید. اگر می خواهید یه تغییری ایجاد کنید بهتر است بیشتر فکر کنید. گذشته را فراموش کنید زیرا شما را به عقب بر می گرداند و از پیشرفتتان جلوگیری می کند.

خرداد

اجازه ندهید وفاداری های بی جهت شما سبب شود تا برای نزدیک کردن یک رابطه احساسی گامی به جلو برندارید. ستارگان در حال حاضر توانایی شما را بالا می برند، روحیه و اعتماد به نفستان را بیش از همیشه افزایش می دهند. از آنجایی که زندگی تصمیم دارد تلاشهای تان را به شما برگرداند بنابراین تا جایی که می توانید دست و دلباز، مفید و مهربان باشید.

تیر

سیارات امروز سردرگم هستند و به نظر می رسد هر کدام به یک طرف می روند.از این که کارها از کنترل شما خارج شوند،متنفرید و شاید دوست داشته باشید مثل کبک سرتان را زیر برف کنید.اما در این بهم ریختگی و هرج و مرج متوجه موضوع خوبی می شوید.

مرداد

امروز شما بسیار ایده آل گرا شده اید و تنها می خواهید بهترین ها را در افراد ببینید. گرچه که همیشه به این که حس درک دیگران را دارید، افتخار می کنید، در حال حاضر به نظر می رسد که این حس از پنجره پرواز کرده و شما را کاملاً‌ شاد رها می کند تا آرزوها و غرایزتان را دنبال کنید. گرچه که ممکن است این امر باعث شادی شما شود اما شما هنوز باید حقیقت را به خود یادآور شده و مطمئن شوید که سر خودتان را کلاه نمی گذارید.

شهریور

هیمشه فردی منطقی هستید اما امروز این طور به نظر نمی رسد.در رویاها و آرزوها بسر می برید.زمانی که با شخصی که از خودتان بالاتر است صحبت می کنید،مراقب باشید شاید بین آن چیزی که شما می گویند و آن تصوری که دارید تفاوت وجود داشته باشد.

مهر

به عنوان یک مهر ماهی،هر زمانی که شما به فرد مورد علاقه تان فکر می کنید یا نگاه می کنید چشمان شما همانند ستارگان می درخشند.شما غرق در یکی از داستان های رمانتیک خود می شوید که همه چیز در آن به شادی پایان می یابد و از آن به به بعد به خوشی و خوبی ادامه می یابد.این که چنین اتفاقی رخ می دهد مطلب دیگری است ولی در حال حاضر شما باید مشتاق حقیقت درهم و برهمی که هست باشید.در این صورت با باور این مطالب خیلی سر خود را کلاه نگذارید چرا که حقیقت کاملاً متفاوت است.

آبان

امروز در همه جا می درخشید.روابط تان در محل کارتان و با همکاران بسیار خوب است.ستارگان نیز به شما کمک می کنند تا در کارها موفق باشید.

آذر

تمام روابط شما را از شانس خوبی بهره مندند. اشتیاق شدید شما برای برقراری هارمونی و همکاری ایجاد ارتباط با دیگران را بسیار ساده می سازد. این بسیار در مورد خانواده و کارهای تیمی عالی است، ولی زیاده روی در این کار نکنید چون آن وقت ممکن است خود را از حقوق خودتان محروم کنید. یک حد وسط را اختیار کنید.

دی

امروز نقشه ای که ستارگان می سازند بسیار خلاق و سودمند است. شما همیشه به دنبال راهی هستید که با آن درآمد یا موقعیت شغلی خود را بالا ببرید و اکنون فرصتی جالب برای هر دوی آن ها دارید. اما شما در انجام آن ها عجله می کنید، این طور نیست؟

بهمن

ستارگان قوه درک شما را بالا می برند چه در رابطه با مسائل داخلی و چه موضوعات کاری برای تمام آنها پاسخی دارید. اما این موضوع به شما اختیار تام نمی دهد تا دل به دریا بزنید . کمی بی ملاحظه هستید . بنابراین گول نقشه های یک شبه پولدار شدن دیگران را نخورید.

اسفند

امروز در همه جا باید عجله کنید . همان طور که سرعت زندگی به طور قابل ملاحظه ای از عمر شما را گرفته است . مثل همیشه اگر در جاده ها هستید حتماً‌ احتیاط کنید. زیرا شاید با یک راننده بد اخلاق یا بی احیتاط مواجهه شوید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه