فال چهارشنبه نوزدهم فروردین ماه سال 1394

فال روزانه: فال امروز 19 فروردین 1394

فال چهارشنبه نوزدهم فروردین ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

تنها به خاطر این که محیط زیاد احساسی نشود، احساساتتان را پنهان نکنید. همیشه در مذاکرات در مورد سخت ترین موقعیت ها توانایی خوبی دارید اما این بار شما نیز از این مذاکره دوری می کنید.

اردیبهشت

ستارگان به حس ششم شما قدرت زیادی می دهند اما سوال این است که آیا شما از آن استفاده می کنید؟ گاهی اوقات آن چنان علمی و منطقی فکر می کنید که احساس های درونتان که بعداً‌ درست بودنشان ثابت می شود را نادیده می گیرید. اجازه ندهید امروز این اتفاق بیافتد.

خرداد

بین توانایی های شما و انتظاراتی که از یک نفر دارید، تفاوت زیادی وجود دارد. اما سیارات به شما می گویند که توجه به این مسائل بی اساس، کار بیهوده ای است بنابراین به این مسائل بخندید و تفاوت ها را بپذیرید.

تیر

یاد بگیرید که گاهی پاسخ منفی بدهید.زمانی که یک نفر به چیزی اصرار می کند،می توانید به او کمکی نکنید.این اولین بار نیست که از شما تقاضایی دارد و همیشه تقاضایش را عمل کرده اید بنابراین به راحتی این بار رد کنید.بهترین کاری که می توانید بکنید این است که به آنها بگویید روی پای خودشان بایستند.

مرداد

زنی در زندگی شما است که امروز به کمک شما احتیاج دارد. او می خواهد که کانون توجه باشد و اگر احساسی کند که نادیده گرفته شده است، جار و جنجال به راه خواهد انداخت. ممکن است تصمیم بگیرید که آن چه را که او می خواهد برایش فراهم کنید، چرا که این کار بسیار آسان تر به نظر می رسد تا این که در مقابل او پافشاری کنید و با عکس العمل او مواجه شوید.

شهریور

یک خانم مسن شما را خسته می کند زیرا صحبت با او وقت و انرژی زیادی می خواهد.به نظر می رسد کاری نمی توانید بکنید مگر این که خواسته های او را برآورده کنید.اگر به محل کار می روید،مراقب همکاران خانم باشید.اما با درایت شما همه چیز به خوبی پیش می رود.

مهر

اگر امروز را به تنهایی بگذرانید،بعداً احساس پشیمانی خواهید داشت چرا که از بودن با افرادی که از کشورهای دیگر و یا طریقه زندگی شان با شما متفاوت است محروم می شوید.حتی ممکن است عمیقاً جذب شخصی شوید که پیشینه ای کاملاً متفاوت از شما دارد.منظور این نیست که شما این موارد را نمی پسندید و دوست ندارید چرا که آن چه که واقعاً برای شما اهمیت دارد آن چیزی است که در پشت ظاهر افراد می بینید.

آبان

حقیقت امروز کمی پیچیده است و شاید فکر کنید که کاملاً از آن بی خبر هستید.شاید خاطر دیدگاه آبانی شکاک شما باشد که فکر کنید یک نفر چیزی را از شما پنهان می کند.و شاید هم حقیقتی را که دیگران بیان می کنند باور کردن اش مشکل باشد.به یاد پس روی عطارد باشید بنابراین سخت نگیرید و با هیچ کس به طور جدی صحبت نکنید مخصوصاً تا سی ام.

آذر

جمع های اجتماعی شما را مثل یک پروانه که به شعله جذب می شود بخود می کشاند. شما نمی توانید از آن جمع ها خود را دور نگهدارید که در واقع اگر خود را دور نگهدارید اوقات خوش فراوانی را از دست می دهید. دوستان شما خیلی دوست دارند در حال حاضر در حضور شما باشند چون طبع خوبی برای تقویت روحیه شان دارید. شوخ طبعی شما باعث می شود یک عده خنده درمانی شوند امروز و این بسیار گرانبهاست.

دی

از این که از موضوعی سر در نیاورید و حقیقت را نفهمید خیلی بدتان می آید اما اگر کمی صبر کنید حقیقت خودش را نشان می دهد. اگرچه ممکن است که آن را ثابت کنید اما دیگران حرفتان را جدی نمی گیرند و این بی پرده و رک صحبت کردن شما بیش تر ضرر می رساند تا سود.
بهمن

ستارگان پیشنهاد می کنند که به روابط شخصی خودتان توجه بیشتری داشته باشید و به افکار و احساسات دیگران کمی بیشتر رسیدگی کنید اگر این کار را نکنید این موضوع باعث وقوع هر نوع حادثه ای ناگواری می شود.

اسفند

عشق همیشه در لحظه ای غیرمنتظره در می زند به نظر می رسد این بار نوبت شماست . قبلاً‌ چنان رمانتیک هستید که هیچ چیز بیشتر از این نمی تواند شما را خوشحال کند . شانسها در محیط کار شما هستند. کسی به شما علاقه مند بوده و شما توجهی به او نکرده بودید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه