فال امروز چهارشنبه نوزدهم اسفند ماه سال 1394

فال باران

فال امروز چهارشنبه نوزدهم اسفند ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

ایده های خوبتان را برای افرادی که از شما حمایت می کنند، بیان کنید. می توانید نقشه های نیمه تمام خود را تمام کنید. نمی دانید که یک نفر شما را قبول دارد یا نه اما تعریف و تمجید کافی است که به این موضوع پی ببرید.

اردیبهشت

بهتر است ذهنتان را تنها به یک موضوع خاص متمرکز کنید. در حقیقت امروز به کمک حرکات سیاره ای دید شما وسیع تر می شود و افراد جدیدی وارد زندگی تان می شوند. هم چنین فعالیت های جدیدی انجام می دهید. در انتظار اتفاقات خوب زیادی باشید.

خرداد

نباید از شما انتظار داشت رفتارهای عادی از خودتان نشان دهید. سایرین کمی گیج و بی حوصله هستند. زمانی که نمی توانید به انگیزه های دیگران اعتماد کنید، احساساتی بودن هم کار آسانی نیست، اما مراقب باشید که دیگران به شما تهمت کناره گیری نزنند.

تیر

امروز بیشتر در کنار همسرتان هستید.سعی نکنید رفتار دیروز آنها را جبران کنید،همه مردم روزهایی بی حوصله هستند،مطمئن ام که روزهایی هست که شما حوصله ندارید و کسل هستید!

مرداد
ستاره ها بیانگر این مسئله هستند که کسی امروز شما را شگفت زده خواهد کرد. این شخص ممکن است پیشنهاداتی تخیلی بدهد که حتی اگر در درجه اول به نظر شما نیاید، نیازمند فکر و احتیاط می باشد. اگر دعوت به جایی شدید که اصلاً توقع آن را نداشتید قبل از این که آن را رد کنید، یک بار دیگر راجع به آن فکر کنید. ممکن است برخلاف آن چه که انتظار دارید، در آن جا بسیار به شما خوش بگذرد.

شهریور

به افراد غیرمعمول و عجیب جذب می شوید شاید با کسی ملاقات کنید که ناخودآگاه به او جذب شوید.

مهر

امروز به دنبال ماجراجویی و مسائل جالب هستید.همیشه به دنبال مسائل منطقی هستید اما امروز بر خلاف این گفته هستید.گاهی اوقات دوست دارید قراردادها و قوانین را زیر پا بگذارید.

آبان

از اینکه می توانید زندگی را در کنترل خود بگیرید هیجان زده می شوید.بنابراین برای این که این اتفاق بیفتد سعی کنید هر کاری که لازم است انجام دهید.به اندازه کافی نگرانی های روزمره شما را خسته می کند.بنابراین مراقب باشید درگیر نگرانی های بی مورد نشوید.در هر صورت،می دانید که تمام تلاش های الان به موفقیت های آینده می ارزد.

آذر

به شما آذری عزیز نعمتی به اسم حس درونی ”اعتماد“ داده شده که همیشه خیلی بدردتان می خورد. ولی مراقب باشید چون شخصی ممکن است از طبیعت خوب شما سوء استفاده کند. احتمالاً علائم آنرا قبلاً دیده بودید ولی خیلی آسان است که دوباره بدام چنین موقعیتی بیفتید. با این وجود، اجازه ندهید که دید مثبت شما رانسبت به بشریت عوض نماید.

دی

پیشرفت شما کاملاً به آگاهی و بصیرت و هدفمند بودن شما بستگی دارد. در حال حاضر تنها مانع دراین راه، ترس شما از شکست است. واقع بین باشید. شما به ندرت کاری بیش از توانتان را به عهده می گیرید. به رئیستان ثابت کنید که شما کاملاً برای یک مبارزه جدید آماده هستید.

بهمن

اگر امروز می خواهید پیشرفت کنید آماده استفاده از سلولهای خاکستری مغزتان باشید . بهترین زمان برای برنامه ریزی آینده می باشد. همینطور از هر کاری که فکرتان را باز کند یا آنرا پرورش دهد لذت می برید. ستارگان امروز شما را به انجام کارهای جدید وادار می کنند . بنابراین با افرادی که با شما همفکر هستند مشورت کنید.

اسفند

ظهر طی ناهار یک شانس با شما ملاقات می کند. یا هنگام خرید بیرون که می تواند به بیشتر از یک گپ خلاصه منتهی شود.اطمینان پیدا کنید که شماره بگیرید یا بتوانید ارتباط خود را با این شخص حفظ کنید. شما حقیقتاً پی خواهید برد که در آینده نزدیک او حکم ها را مطرح خواهد کرد.

منبع: نیک صالحی

Share the post "فال روزانه: فال امروز ۱۹ اسفند ۱۳۹۴"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. فال روزانه: فال امروز ۱۰ اسفند ۱۳۹۴
  2. فال روزانه: فال امروز ۱۲ اسفند ۱۳۹۴
  3. فال روزانه: فال امروز ۳ اسفند ۱۳۹۴
  4. فال روزانه: فال امروز ۶ اسفند ۱۳۹۴
Tweet فال روزانه: فال امروز ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه