فال امروز شنبه هفدهم مرداد ماه سال 1394

فال قطره

فال امروز شنبه هفدهم مرداد ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

امروز، زهره به برج سرطان می رود. همه چیز آرامش پیدا کرده است و روابط اجتماعی بیشتری برقرار کرده اید. اگر می خواهید در خانه تغییراتی ایجاد کنید اکنون بهترین زمان است.

اردیبهشت

در چند روز اخیر سعی کرده اید دچار استرس و نگرانی نشوید بنابراین لیاقت تمام اتفاقات خوب چند هفته آینده را خواهید داشت . مطمئن باشید آرامشی را که می خواهید به دست می آورید.

خرداد

بهتر است احتیاط کنید. اگر گوش کنید، با دیگران ایده ای را در میان می گذارید. اطرافیان پیشنهاد می کند که از فرصت هایی که به دست می آورید نهایت استفاده را ببرید. در مورد نتایج همه چیز فکر کنید و خودتان تصمیم بگیرید.

تیر

یک همکار یا یک دوست صمیمی به توجه بیش از حد شما نیاز دارد.اگر امروز خیلی کار دارید،پیشنهاد بدهید یک روز دیگر برای ناهار و یا نوشیدنی بروید بیرون.شاید از صبح خیلی کار کرده اید اما شب لذت بخشی را در خانه خواهید داشت و روابط دوستی مستحکم تر خواهد شد.

مرداد

امروز شما از سخاوت و بخشش پول و وقت دیگران، در رابطه با خودتان لذت خواهید برد. آنها می خواهند که شما را شاد کرده از هر راهی که می توانند از شما مراقبت کنند. ممکن است بحثی بسیار پربار با شخصی داشته باشید که تجارب و اطلاعات او را قبول دارید و ممکن است نصایحی عالی به شما بکند که عاقلانه ترین کار، پیروی از ایشان است.

شهریور

امروز مثبت بین هستید.احساس گرم و خوبی دارید.اگر اخیراً مشکلی داشته اید اکنون بر آن غلبه می کنید و دیگران شما را تحسین می کنند.هر نوع مسافرتی لذت بخش است.

مهر

در حال حاضراوضاع مالی تان چگونه است؟ اگر احساس خوبی راجع به آن ندارید، امروز روزی عالی ست که می توانید اضافه تر کارکرده و کمی پول پس اندازکنید.به دلایلی ممکن است شما نتوانید ناگهان روی دنده پول در آوردن بیافتید ولی حداقل می دانید کاری سازنده کرده اید تا وضعیت مالی تان را بهبود بخشد و این خودش به تنهایی خوب است.

آبان

اگر در گیر یک رابطه احساسی هستید یک نفر را می بینید که آرزو می کنید که ای کاش مجرد بودید.اما اگر مجرد هستید از این فرصت استفاده کنید.تصمیم دارید روابطی سازنده در روابط تان ایجاد کنید.

آذر

اگر در حال بهتر کردن اوضاع یا سلامت خود هستید خیلی ها مشوق شما خواهند بود و این باعث می شود که هیکل خود را خوب نگهدارید شما می توانید حتی الهام بخش اشخاصی باشید که احساس می کنند تاجائیکه به هیکل و وزنشان مربوط می شود خود را رها کرده اند و امیدی ندارند و این منیت شما را خیلی چاق می کند.

دی

اکنون ونوس وارد برج سرطان می شود، و همه به شما علاقه مند می شوند. و به نظر می رسید که تمام خجالت های خود را برای یک بار هم که شده کنار می گذارید. حتی شاید این توجهات شما را با خود ببرند زیرا این پدیده ای کاملاً‌ غیر معمول است.

بهمن

امروز نگاهی به اطراف خانه بیندازید و ببینید که جایی برای تعمیر و اصلاح پیدا می کنید ؟ هر کاری را که تصمیم می گیرید انجام دهید زمانی که انجام شد و آن را بررسی کردید واقعاً‌ احساس رضایت خاطر پیدا می کنید . همچنین شاید لازم باشد با یکی از خویشاوندان اختلافی را بر طرف کنید . در این کار نیز به همان اندازه موفق می شوید .

اسفند
اکنون زهره در سرطان قرار دارد یک عشق جدید یک احتمال واقعی است بعضی از شما این را آشفتگی احساس می کنید . حس می کنید در شعله ناشی از هنرنمایی و خلاقیت هستید اگر خیالبافی را برهانید در حقیقت شما می توانید هر دو باشید.

منبع: نیک صالحی

Tweet فال روزانه: فال امروز ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - تصویر 2
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه