فال دوشنبه هفدهم فروردین ماه سال 1394

فال روزانه: فال امروز 17 فروردین 1394

فال دوشنبه هفدهم فروردین ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

امروز عطارد پس روی می کند، بهتر است چیز مهمی را امضا نکنید حداقل چند روز صبر کنید تا بعداً پشیمان نشوید.

اردیبهشت

عطارد امروز پس روی می کند. حس ششم شما در مورد تغییرات کوچک و سندها مانند همیشه قابل اعتماد نیست. همه چیز را باید خوب بررسی کنید و اگر نه دچار مشکل می شوید.

خرداد

امروز عطارد پس روی می کند. بنابراین هنگام امضاء کردن اسناد یا سفر کردن مراقب باشید. اگر می توانید سفرتان را به عب بیندازید، عاقلانه است که این کار را بکنید.

تیر

امروز عطارد پس روی می کند.شما به خاطر دل سوز بودن شناخته شده هستید،می دانید چطور آرامش را به محیط برگردانید.می دانید که حرف های خاصی باید عنوان شوند اما هم چنان می دانید که عذرخواهی ارزشی ندارد.

مرداد

عطارد، سیاره پول شما، امروز وارد مدار برگشتی می شود به این معنی که باید در هنگام امضاء اوراق کاری و اسناد و حل مشکلات، در طی چند روز آینده بسیار محتاط باشید. اگر مطلبی به نظرتان دقیق و صحیح نمی باشد باید آن را توسط حسابرس یا هر کسی که از این کار سر در می آورد چک کنید.

شهریور

امروز عطارد پس روی می کند.اگر به سفری می روید خوب مراقب باشید و مطمئن باشید ماشین بنزین دارد،مسیر را می دانید و غیره… مراقب مسائل قانونی باشید و از هر چیزی که مطمئن نیستید پرس و جو کنید.

مهر

از امروز به بعد در هنگام انجام دادن کارهای رسمی و اداری مراقب خود باشید،چرا که مری کوری وارد مسیر بازگشتی شده و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد،همچنین باید مراقب گزارش حساب های بانکی و یا کارت اعتباری خود باشید چرا که ممکن است اشتباهی رخ دهد و شما باید برای شکار آن اشتباه چشمانی تیزبین داشته باشید.

آبان

عطارد امروز پس روی می کند بنابراین در انتظار مشکلات باشید.در این زمان ایجاد سوءتفاهم و تاخیر در کارها وجود دارد.بنابراین سعی کنید در صحبت کردن با دیگران مراقب باشید و در تاخیرها صبور باشید.اگر در محل کارتان دچار مشکل شدید تنها به خاطر داشته باشید که این مسائل برای مدتی محدود وجود دارند.

آذر

مرکوری امروز پس گرد می کند که نشانه یک دوره به تعویق افتادن و تاخیرهاست. شما دو راه پیش دارید: یا این که صبر پیشه کنید و یا با پیشامدها بجنگید. فقط این را بدانید که اگر فشاری به رویتان می آید بالا رود نه به نفع آرامش ذهنی تان است ونه فشارخونتان.

دی

امروز عطارد پس روی می کند و باعث بروز هر نوع اشتباهی می شود، مخصوصاً اگر گروهی کار می کنید. در هر صورت کارها بسیار درهم و برهم می شود، در مورد این که چه کسی مقصر است زود تصمیم نگیرید زیرا اوضاع به هم ریخته است و شما هم دوست ندارید که حماقت کنید، مگر نه؟

بهمن

عطارد امروز حرکت قهقرایی دارد و از نظر ارتباطات سبب بروز مسائلی در منزل می شود . و تا زمانی که عطارد دوباره مستقیماً به سی ام نرود مشکلات تان کاملاً‌ حل نمی شود . همچنین اگر اخیراً در گیر معامله ملکی هستید تاخیری در آن وجود خواهد داشت . در رابطه با هر موضوع قانونی یا اجباری که به خانه و خانواده مربوط می شود بسیار با احتیاط باشید . زیرا احتمال پیش آمدن سوءتفاهم در این زمان بسیار زیاد است.

اسفند

اگر شما در رسیدن سر کار یا هر جای دیگر دچار مشکل شوید عطارد را سرزنش کنید آن تصمیم گرفته است که زمان آن است که به عقب برگردد. و برای یک نوبت شروع به حرکت کند. و شما می دانید که همیشه چگونه بر حمل و نقل اثر می گذارد و فراموش نکنید همچنان زمان بدی برای امضاء مدارک مهم است . بنابراین تدابیری اتخاذ کنید که در صورت امکان به تعویق بیافتد.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه