فال یک شنبه شانزدهم فروردین ماه سال 1394

فال روزانه: فال امروز 16 فروردین 1394

فال یک شنبه شانزدهم فروردین ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

امروز ماه در برج میزان کامل می باشد. دیگران از این که با آن ها مخالفت کنید می ترسند و در مقابل تان ضعیف هستند. می دانید که احساسی بودن یعنی چه اما از نشان دادن آن خوشتان نمی آید. اگر در زندگی کسی را دوست دارید خوب است احساستان را به وی بگویید با این کار به هم نزدیک تر می شوید.

اردیبهشت

مخصوصاً‌ در محل کار با عجله رفتار می کنید و باید به نظرات و ایده های دیگران احترام بگذارید زیرا در غیر این صورت ممکن است مشاجره پیش آید . ادب را رعایت کنید تا همه طرفدار شما باشند.

خرداد

امروز جذب موضوع مالی می شوید که از نظر اجتماعی صحیح نیست. موارد انتخاب خود را خوب بررسی کنید تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید. سیارات به شما اجازه می دهند تا مذاکره کنید و حتی به شما قدرتی می دهند تا مسائل را با دید درستی ملاحظه کنید و این موضوع شما را قادر می سازد تا مطمئن باشید کار احمقانه ای انجام نمی دهید.

تیر

ماه کامل در برج میزان است.این قمست از چارت شما به خانه و افکار مثبت تان مربوط می شود.شما توسط ماه کنترل می شوید و گاهی اوقات زمانی که ماه کامل است عکس العمل های بدی دارید.خوب است احساستان را بیان کنید اما قبل از این کار سعی کنید تا ۱۰ بشمارید.تنها در این صورت است که می توانید از مشاجره با همسرتان جلوگیری کنید.

مرداد

امروز ماه کامل است که در مهرماه با عنصر هوا اتفاق می افتد. این بخش از زندگی روزمره شما است که در ارتباط با افرادی است که پیوسته با آنها سروکار دارید مانند همسایگان نزدیک و خویشاوندان چنان چه مدتی است از یکی از این افراد دور افتاده اید بهتر است که از منافع این ماه کامل برای بهبود اوضاع بهره ببرید، حتی اگر این موضوع نیاز به قدری فروتنی دارد.

شهریور

امروز ماه در برج میزان کامل است.این قسمت از چارت شما به پول مربوط می شود بنابراین فرصت خوبی است تا در مورد پولتان تصمیم بگیرید.اگر اخیراً از نظر مالی دچار مشکل بوده اید اکنون در موقعیت خوبی قرار دارید.

مهر

امروز ماه کامل است و در علامت خودتان یعنی میزان به سر می برد.این به شما این شانس را می دهد که روی هر موقعیتی که دوست ندارید و یا فکر می کنید در آن مسئله به خط آخر رسیده اید،خطی بکشید.گرچه شما عموماً تمایلی به قطع ارتباط با دیگران ندارید،در حال حاضر تشخیص می دهید که چاره دیگری ندارید و مجبورید بدین نحو عمل کنید.

آبان

امروز هیچ دلیلی برای احساساتی که دارید،پیدا نمی کنید.موضوعی قدیمی کمی شما را ناراحت کرده است.به جای این که سعی کنید به آن احساسات بی توجهی کنید،سعی کنید به آن ها فکر کنید و یک بار برای همیشه حل شان کنید.اگر احساس می کنید به کمک یک نفر نیاز دارید به شخصی که اعتماد دارید تکیه کنید و با او مسائل را در میان بگذارید.

آذر

امروز در خانه مهر ماه، کامل است و این خانه امید و آرزوهای شماست. امکان دارد بین شما و شخص خاصی که آرزوهایش مثل شما نباشد اختلاف پیش آید. از درگیر بحث های داغ شدن جلوگیری کنید چون فقط مسایل را بدتر می کند. هم اینکه ماه کوچکتر می شود می توانید مسایل را بطریق ��نطقی تری مطرح کنید.

دی

امروز ماه در برج اسد کامل است و به نظر می رسد که شخصی در محل کارتان سعی دارد شما را عصبانی کند. این شخص آن قدر شما را عصبانی می کند که دیگر نمی توانید تحمل کنید و مجبور می شوید در ستون کاریابی روزنامه به دنبال کار بگردید.

بهمن

امروز در مهر ماه کامل است و به قسمت تحصیلات عالی سفرهای دور و قوانین چارت شما مربوط می شود . قدرت زیادی دارید که از حقتان دفاع کنید . به خصوص اگر احساس کنید که به شما بی انصافی شده است . دقیقاً می دانید که چه چیزی را باید بگویید و چه چیزی را نباید بگویید. بنابراین شانس موفقیت تان زیاد است .

اسفند

امروز ماه بدر در برج میزان تاکید بر بررسی یک تجارت بزرگ یا ضمانت مهم می گذارد . اگر شما در این زمینه کار کنید بدین معنی است که تمامی نظرات دست به دست هم به یک بحران رسیدگی می کنند اگر شما انجام ندهید سرانجام خودتان می توانید ضمانت خودتان را بکنید یا رهن بگذارید ببینید کدام برای شما مناسبتر است .

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه