فال سه شنبه شانزدهم دی ماه سال 1393

فال روزانه: فال امروز 16 دی 1393

فال سه شنبه شانزدهم دی ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

امروز زود تصمیم می گیرید قبل از اینکه فکر کنید، خوشبختانه اکنون که از این موضوع باخبر شدید، می توانید شرایط بهتری را برای خودتان فراهم کنید.

اردیبهشت

برای از بین بردن کسالت تان بهتر است دیگران را سرگرم کنید. اما فکر نکنید باید تمام وقتتان را صرف این کار کنید . اگر شخصی شروع به تملق از شما کرد احتمالاً‌ به دنبال خواسته ای از شما است. همیشه راهی برای برآوردن نیازهای دیگران به خصوص خودتان هست. واقعاً‌ وقتی لازم است بگویید نه .

خرداد

امروز ذهنی بسیار فعال دارید. البته علاقه تان به کارهای هنری از بین نرفته است. تنها منطقی هستید و به دنبال چیزی می روید که می دانید، می توانید واقعی آن را به حقیقت تبدیل کنید.

تیر

هر چقدر دیگران سعی کنند شما را ناراحت نکنند، بی فایده است. شما بیش از حد حساس هستید.اگر می خواهید با آنها رابطه برقرار کنید،سعی کنید به چیزی که می گویند توجه کنید نه به روش گفتن آنها.عطارد به سمت جلو حرکت می کند و همه چیز راحت تر از آن حدی است که شما فکرمی کنید.

مرداد

زندگی در این سه شنبه راه عجیبی را برای غافلگیر کردن شما، در پیش گرفته است. هیچ جای نگرانی نیست چرا که شما از این که بدانید در این گوشه و کنار چه می گذرد، احساس لذت خواهید کرد. اگر که فروشگاه های اطراف منزلتان حراج دارند، بسیار مشکل است که از جلوی آنها عبور کرده و نبینید که چه چیزهایی در معرض فروش است. اگر در برابر این وسوسه ها تسلیم شدید، احتمالاً با سبدهای مملو از کالاهای مختلف، در گوشه ای، خسته و بی حال می افتید!

شهریور

عطارد اخیراً پس روی کرده است اما امروز به حالت عادی بر می گردد.در مسائل خانه و خانگی بهبود ایجاد می شود.بار دیگر می توانید به طوری با همسرتان صحبت کنید که با هم کنار بیایید.اگر برنامه ای داشته اید و اخیراً متوقف شده است اکنون شروع می شود.

مهر

امروز همکاران تان و یا مدیریت تان شما را شگفت زده خواهند کرد.ممکن است آنها نظرشان را راجع به موردی تغییر دهند و یا چهره جدیدی از شخصیت خود را به شما نشان دهند.اگر می خواهید بیشترین بهره را از امروزتان ببرید،زمانی که خسته می شوید باید مراقب و سعی کنید موضوع کاری خود را تغییر دهید.در این صورت شاداب و هوشیار باقی خواهید ماند.رعایت کمی احتیاط شگفتی بسیاری خواهد آفرید و موجب می شود که نگاه تحسین برانگیز همگان را بر خود معطوف کنید.

آبان

امروز دوست دارید به یکی از دوستانتان کمک کنید و نیازهای خودتان را فراموش کنید.مراقب باشید آن ها این کار شما را وظیفه ندانند و از شما توقع نداشته باشند که این کارها را بکنید.

آذر

ظرفیت ذاتی شما برای خوشبینی نمی گذارد که برای مدت طولانی احساس افسردگی کنید، و ه راتفاقی هم بیفتد شما بی اختیار به جنبه مثبت قضایا می نگرید، در نتیجه می توانید منتظر جذب وقایع مثبت بطرف خود باشید. ممکن است مجبور باشید از حس ششم خود برای تشخیص موقعیت های مثبت بعضی از آنها استفاده کنید، در حالیکه بعضی دیگرشان کاملاً مثبت بودنشان مشهود است. زندگی هیجان انگیز است و افق های شما مرتب بازتر و گسترده تر می شود که خبر خوبی است. برای هم شما آذری های عزیز(شهر موسیقی در گوش شما) از سفر لذت ببرید.

دی

خدا را شکر. امروز مرکوری حرکت عادی اش را از سر می گیرد و همه چیز مثل یک معجزه آرام می شود به هر صورت ممکن است به دلیل این که در طر چند روز گذشته کسی قدر شما را نفهمیده ناخشنود باشید. این سخت است که به دیگران نشان دهید که به شما از نظر احساسی لطمه خورده ولی الان بهترین زمان برای برنامه اجرایی شماست اگر نه هر بار که مشکلی پیش آید شما دچار دردسر خواهید شد.

بهمن

در برنامه های چند روز اخیر تغییراتی پیش می آید و تصمیمات کوچکی می گیرید. بعضی از فعالیت های روزانه تان شاید به پایان برسد . فعالیت هایی که نباید بیش از این وقت تان را بگیرند . به ویژه زمانی که در انتظار کارهای جدید هستید.

اسفند

عطارد حرکت مستقیم را ادامه می دهد.و شما در یک موقعیت بزرگ هستید که حرفه تان را پیش ببرید . اگر این همان چیزی است که می خواهید. اما تمام این تاکید ها برای پیش بردن است که به نظر می رسد که هوس شما را تحریک می کند که به خانه بروید تمام درها را قفل کنید و کسی را که دوستش دارید در آغوش بگیرید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه