فال شنبه شانزدهم خرداد سال 1394

فال روزانه: فال امروز 16 خرداد 1394

فال شنبه شانزدهم خرداد سال ۱۳۹۴

فروردین

امروز عطارد به برج جوزا می رود. سلول های خاکستری و قوه تخیلیتان فعالیت زیادی دارند و هم چنین فعالیت فیزیکی زیادی دارید. با دوستان بروید بیرون آن ها را شاد کنید.

اردیبهشت

امروز عطارد به برج جوزا می رود. این قسمت از چارت شما به پول مربوط می شود. بدانید که هر کاری انجام دهید درست است . خیلی یکدنده نباشید به خصوص اگر با شخصی مذاکره می کنید ممکن است با این کار چیزی را خراب کنید.

خرداد

امروز عطارد به برج خودتان می رود. باز هم می توانید برای لحظه ای یک جا بنشینید. برای آینده برنامه سفر می ریزید و افراد جدیدی را ملاقات می کنید. البته شما به سرعت عاشق نمی شوید تنها برای سرگرمی و تفریح می باشد و خیلی جدی نیست.

تیر

عطارد به برج جوزا می رود.دوست دارید افکارتان را پیش خودتان نگه دارید.شاید همسرتان بخواهد بداند چرا شما این قدر ساکت هستید.اگر دیگران رشته افکارتان را پاره کردند سعی کنید عصبانی نشوید.

مرداد

از روحیه بسیار بالایی برخوردار هستید، بنابراین تعجبی ندارد که همه مایلند اوقاتی را با شما بگذرانند. به شدت احساس اجتماعی بودن و خوش صحبتی می کنید و اوقات بسیار زیادی را با افرادید می گذرانید که نقاط مشترکی با آنها دارید. صحبت در مورد برنامه های آینده، با کسی که کاملاً شما را درک می کند، بسیار مفید خواهد بود.

شهریور

امروز عطارد به برج جوزا می رود.فکرتان به مسائل کاری موقعیت اجتماعی و آرزوهای طولانی مدت مشغول است.بهترین فرصت برای تغییرات خانه در محل کار است.شاید ارتقاء رتبه پیدا کنید یا کار بهتری پیدا کنید.

مهر

امروز الهام و اشتیاق همانند آب در بدن شما جریان دارد.پس افکارتان را متوجه کارهای کنید که احتیاج به هدف گیری و دقت در عمل دارد.امروز شما استعدادهایتان را نشان خواهید داد.به خصوص در موارد حقوقی و برنامه های سفری.اگر وقت آزادی دارید،از این که لم داده و کتاب بخوانید که ذهن تان را آرام کرده و به شما موضاعات زیادی برای فکر کردن بدهد بسیار لذت خواهید برد.

آبان

امروز عطارد وارد برج جوزا می شود و اعتماد به نفس شما بالا می رود.اکنون زمان مناسبی برای اجرای طرح های تان می باشد.بنابراین از خلاقیت تان استفاده کنید.ستارگان در هر راهی که بخواهید به شما کمک می کنند و شما می توانید از حمایت آن ها برخوردار باشید.

آذر

روز را در حضور عزیزان گذراندن لذت بزرگی خواهد بود .شما دارید جنبه های جدید شخصیت یک آدم خاص را کشف می کنید واین شما را به هم نزدیکتر می نماید. از این که می گذرید احساستان جریان پیدا می کند و روی شاد بودن تمرکز می کنید و در لحظه هستید لذت ببرید. خیلی برایتان نفع دارد.

دی

امروز به دیگران اجازه نمی دهید که با بی ارادگی خودشان شما را تنبل کنند. عطارد به برج جوزا وارد می شود و شما تصمیم دارید برنامه ها و نقشه هایتان را عملی کنید. فشار روحی مسئله ای است که تحملش برایتان مشکل است بنابراین امروز به آن توجه نکنید.

بهمن

بعضی روزها زندگی به آرامی جریان دارد و امروز یکی از آن روزهاست . احساس فوق العاده ای خوبی به عشقتان دارید و از این که در کنارش باشید لذت می برید. اگر اخیراً‌ تغییر منزل داده اید . دوست دارید که محیط اطراف و همس��یگان را بشناسید و با آنها آشنا شوید . همچنین پیاده روی در طبیعت روحتان را شاد می کند به خصوص اگر بخواهید پس از یک هفته کار و استرس استراحت کنید.

اسفند

همانطور که عطارد به جوزا وارد می شود شما ممکن است در انتخابهایتان به تامل بپردازید. همان طور که شما همصحبتی را بسیار دوست دارید حقیقتاً به تنهایی نیز احتیاج دارید. هر چیزی را به ذهن خودت بسپارید بسیار آسانتر است که مردم گیج بسپاری .

منبع: فارس

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه