فال امروز شنبه شانزدهم آبان ماه سال 1394

فال قطره

فال امروز شنبه شانزدهم آبان ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

رابطه ای جدید شاید شروع بدی داشته باشد اما با گذشت زمان همه چیز درست می شود. سعی کنید از دست افرادی که شما را اذیت می کنند نرنجید.

اردیبهشت

اجاز دهید دیگران هم از افکارتان با خبر شوند.احتمالاً تحت تاثیر قرار می گیرند . آنها متوجه قضاوت خوب شما می شوند و این موضوع بسیار ارزشمند است .

خرداد

امروز در مورد مذاکره های اخیرتان احساس اعتماد به نفس بیشتری دارید.دقت کافی دارید تا قسمت های مهم زندگی تان را کنترل کنید، که به نظر می رسد دیگران برایشان بی اهمیت است. اکنون زمانی است که باید حضورتان را ثابت کنید.

تیر

همچنان در تکاپو هستید و نقشه ها و طرح های مختلف میکشد و گاهی آنها را عوض میکنید. متوجه شده اید که تلاش الان در آینده جواب می دهد اما این موضوع را چطور برای دیگران اثبات میکنید؟ احتمالاً نمی توانید آنها را متوجه کنید بنابراین خودتان را نگران این موضوع نکنید.

مرداد

ستاره ها می گویند که شما در حال حاضر ساعات خوشی را نمی گذرانید و متاسفانه امروز هم یکی از آن روزهایی است که صبر شما را تا درجه آخر، مورد آزمایش قرار می دهد. خبر خوش این است که اوضاع رو به بهبود است، اما اول باید با کمبود انرژی تان مبارزه کنید و با شک مرتب غر نزنید که پروژه اخیر شما یک نوع وقت تلف کردن می باشد. برای مدتی از آن کنار بکشید چرا که در حال حاضر بسیار نزدیک به آن قرار دارید، نسبت به هر گونه تصمیم مطلع باشید.

شهریور

امروز پیشرفت در کارها مشکل است مخصوصاً اگر به امید دیگران هستید.دوستان نیز همکاری نمی کنند.تنها می توانید صبرکنید تا همه چیز درست شود.

مهر

امروز ساترن وارد مسیر بازگشتی شده و باعث تاخیر و عقب افتادگی کارها و اهداف بلند مدت شما می شود.در حال حاضر شما به صبر و تحمل زیادی نیاز دارید چرا که امروز کار شما بر طبق اصول و درست پیش نمی رود.در عوض ممکن است کارهایی مهم دچار مشکل شوند و یا پروژه هایی که در حال پیش روی اند به دلایلی خارج از کنترل و یا فهم شماست،ناگهان از پیش رو باز بمانند.

آبان

امروز تفریح کنید و از زندگی لذت ببرید.امشب برای احساسات عاشقانه بسیارمناسب است.

آذر

امروز استراحت کردن مفهومی ندارد چون ذهنتان شلوغ و پراز ایده های هیجان انگیز است. خوشبختانه شما تنها کسی نیستید که چنین هستید و کافی است نگاهی به دوستان و افراد خانواده بیاندازید. ستاره ها در ضمن شما را وادار می کند که حرف خود را بزنید و نکته تان را خیلی به آن اعتقاد دارید ثابت کنید پس اگر حرفی برای گفتن دارید عقب نشینی نکنید.

دی

کمی عصبی هستید. اگر عاقل باشید،‌به مسائل دنیوی رسیدگی می کنید حتی کارهای کسل کننده روزمره. مطمئنم که کارهای نیمه تمامی دارید که می توانید جذب آن ها شوید و سرتان را گرم می کنند. کارهای خسته کننده فرصتی می دهند تا فکر کنید این طور نیست؟

بهمن

سیارات روز فوق العاده ای را برایتان فراهم می کنند تا تصمیمات خاصی بگیرید چون می توانید همه چیز را به وضوح ببینید. برخی از شما قصد دارید به یکی از ارتباطات دوستانه جدی تر نگاه کنید در حالیکه هنوز آمادگی این کار را ندارید. به دیگران نشان می دهید که تا چه اندازه تسلیم هستید.

اسفند

شاید امروز را بخواهید در تمیز کردن موقعیت های اشغال نشده بگذرانید ورق به ورق حتی اگر خوشحال هستید جایی که هستید سیارات به هم می پیوندند تا وقتی در راهشان ایجاد کنند که خیلی بهتر از آن است که بتوان از دست داد.صحبت درباره آن با شریک ��ندگی تان اجازه می دهد که بدانید که او چه قدر پشتیبان شماست.

منبع: نیک صالحی

Share the post "فال روزانه: فال امروز ۱۶ آبان ۱۳۹۴"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. فال روزانه: فال امروز ۳ آبان ۱۳۹۴
  2. فال روزانه: فال امروز ۱۲ آبان ۱۳۹۴
  3. فال روزانه: فال امروز ۹ آبان ۱۳۹۴
  4. فال روزانه: فال امروز ۴ آبان ۱۳۹۴
Tweet فال روزانه: فال امروز ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه