فال دوشنبه پانزدهم تیرماه سال 1394

فال

فال دوشنبه پانزدهم تیرماه سال ۱۳۹۴

فروردین

ایده های جالب و خلاقانه ای دارید. به طور کلی اعتماد به نفس زیادی دارید اما از نزدیک شدن به دیگران می ترسید. شما به شجاعت معروف هستید بنابراین اولین قدم را بردارید.

اردیبهشت

نمی توانید آن طور که دوست دارید کار کنید.بنابراین لازم است به خودتان استراحت بدهید . البته نحوه این استراحت به خودتان بستگی دارد که رفتن به کلاس های ژیمناستیک باشد یا دیدن مکانی زیبا روز خوبی برای تفریح شماست .

خرداد

افرادی که دوستشان دارید، کارتان، موفقیت هایتان همه به اعتماد به نفستان مربوط می شوند اما باید به خاطر داشته باشید که زندگی با همین مسائل کوچک و کم اهمیت سپری می شود. شاید سوء تفاهم های کوچکی ایجاد شود و به این خاطر متوجه می شوید که تا چه اندازه این مسائل کوچک مهم هستند. شاید در آینده آنها را نادیده بگیرید.

تیر

امروز افکارتان به روابط خارجی مشغول است و اگر به تعطیلات می روید به نظر می رسد اوقات خوبی خواهید داشت.اگر نمی توانید فرصتی برای سفر پیدا کنید،می توانید از هر چیز خلاق و غیرمعمول و جالب لذت ببرید.

مرداد

امروز با خود، صادق باشید. خصوصاً زمانی که وضعیت احساسی تان را مدنظر قرار می دهید. ستارگان گویای این مطلب هستند که در مورد احساس خود نسبت به شخص به خصوصی، خود را گول می زنید ولی حالا زمان آن است که با خودتان بیشتر صادق باشید. احتمالاً شما جذب شخصی شده اید و تا لحظه حال او را تصدیق نکرده اید. اگر چنین است، باید ببینید که قدم بعدیتان چه باید باشد؟!

شهریور

امروز برخلاف دیروز دوست ندارید گوشه گیر و تودار باشید.بنابراین با دیگران معاشرت کنید.بهترین زمان برای گردش کردن با یک دوست است.اگر مجرد هستید نامزد خوبی برای خودتان می یابید.بنابراین در خانه نمانید و منتظر شوید تا در منزلتان را بزنند.

مهر

آستین ها را بالا بزنید چرا که امروز فردی بسیار سازنده و موثر شده اید.نمی خواهید هیچ وقتی را تلف کنید و ممکن است تا آنجا که ممکن است کار کنید.زمانی فرا می رسد که به شما فرصت درخشیدن داده می شود و شما دو دستی آن را می چسبید.شما می دانید که در طی گذشت زمان این شانس منجر به موارد بهتری خواهد شد و کاملاً در این زمینه حق دارید.

آبان

امروز در تضاد هستید زیرا نمی توانید بین چیزی که دیگران از شما انتظار دارند وچیزی که خودتان تمایل دارید ارتباط برقرار کنید.از بین بردن این تضاد کار راحتی نیست و باید با دقت رفتار کنید.برای حل آن می توانید به گذشته رجوع کنید و جواب تان را بدست آورید.

آذر

انتظار نداشته باش که همه چیز به نرمی برایتان اتفاق بیفتد چون ستاره ها دارند در امور روزمره شما اخلال ایجاد می کنند. یک تلفن از یک دوست قدیمی یایک برخورد اتفاقی با یک فرد امکان دارد احساسات جمع شده شما را منفجر سازد. تازمانی که احساساتتان دست خوش تغییرات سریع است هیچ چیز از خود بروز ندهید. به خود کمی وقت بدهید که به هم�� چیز عمیقاً فکر کنید.

دی

تفکر خلاقی دارید و ایده های جدید و فوق العاده ای دارید، هر کس که به شما لقب ”عشق کار“ می دهد را می توانید به راحتی با عقایدتان شگفت زده کنید. شاید در مورد رویاهایتان به هیچ کس نگویید اما مطمئناً رویایی در سر دارید.

بهمن

امروز روحیه شما تضعیف می شود شاید چون شخصی از اعتماد شما سوء استفاده کرده است . امروز به آسانی به دیگران اجازه می دهید تا به اعتماد به نفس شان را پایین آورند و به شما احساس طرد شدن یا حماقت بدهند .

اسفند

تصمیم شما مطمئناً مورد توجه قرار گرفته و بر شما تبریکات زیادی خواهند گفت و ملاحظه می کنید که کسی شهامت خود را به دست آورده و به شما نزدیک می شود و این دقیقاً عین میل است .

منبع: نیک صالحی

Tweet فال روزانه: فال امروز ۱۵ تیر ۱۳۹۴ - تصویر 2
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه