فال امروز شنبه چهاردهم شهریور ماه سال 1394

فال11

فال امروز شنبه چهاردهم شهریور ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

گاهی اوقات انتظاراتتان برآورده نمی شود و باعث احساس یاس در شما می شود. شاید لازم باشد چند روز آینده تغییراتی ایجاد کنید.

اردیبهشت

زمان فوق العاده ای برای سفر است . موقعیت های مالی نیز در حال پیشرفت هستند. نقشه هایتان را اجرا کنید مهم نیست در چه رابطه ای باشد. برای مطالعه آینده نیز زمان خوبی است . احتمالاً‌ راه جالبی برای یک مشکل طولانی پیدا می کنید.

خرداد

مثبت اندیش هستید و به این خاطر توقع اتفاقات خوبی را دارید و احتمالاً همین طور هم می شود. بالاخره این قدرت تفکر مثبت است . نمی توانید صبر کنید تا اتفاقات پیش بیایند، زیرا احساس می کنید، موقعیت مهمی را از دست می دهید. مسائل خانوادگی به توجه فوری شما نیازمندند و متاسفانه نمی خواهید بپذیرید که همه از صمیم قلب شما را دوست دارند.

تیر

فکر می کنید همه چیز خوب و تحت کنترل است.اما شاید موضوعی شما را متعجب کند.شاید پیشنهادی باشد که رد کردن آن خوب باشد اما شاید هم بعضی از نقشه های تان به تاخیر افتاده باشد.

مرداد

امروز یکی از آن روزهایی است که متاسفانه شما تمایل به بیان مطالب نابه جا در زمانی نامناسب دارید. کاری دراین رابطه نمی توانید انجام دهید. این اتفاق خواهد افتاد و شما بسیار خجالت خواهید کشید. بسیار مراقب صحبتهایتان با افراد مافوق خود و کسانی که به خود بسیار مغرورند، باشید. زیرا اینها افرادی هستند که بیشتر تمایل دارند نتیجه را به نفع خود به پایان ببرند.

شهریور

امروز یک نفر دوست ندارد پیرو قوانین باشد.بنابراین برخورد با او کمی مشکل است.برای مدتی او را به حال خود رها می کنید.

مهر

چه آخر هفته سختی رد پیش خواهید داشت . امروز ، نمی توانید کاری را به مدت طولانی انجام دهید و تا آنجا که بتوانید در خانه می مانید تا کمتر فعالیت کنید. حتی اگر شما عموماً از داشتن یک شنبه هایی عادی لذت می برید، اکنون چنین مسئله ای شما را عصبی خواهد کرد و میخواهید که به طریقی اوضاع را تغییر دهید. سعی کنید این کار را به صورت سازنده ای انجام دهید تااین که برنامه عظیم را با شخصی طرح ریزی کنید و در نهایت خورشید غروب کند و شما هیچ کاری انجام نداده باشید.

آبان

امروز مراقب خودتان باشید زیرا با احساس تر از همیشه هستید.اگر درخواست های دیگران را بپذیرید و به آن ها کمک کنید بسیار خوب است اما د رصورتی که حد و مرزش حفظ شود.بیشتر از آن حدی که فکر می کنید قوی هستید و می توانید تغییراتی را در خودتان ایجاد کنید.

آذر

ارتباط با دیگران امروز کمی مشکل می شود و شما با خود می جنگید که دقیقاً بفهمید چه حرفی راست است که بزنید. این خیلی با ارزش است که شما سعی می کنید احساس کسی را جریحه دار نکنید ولی یادتان باشد که شاید آنها ترجیح می دهند که حقیقت را بشنوند تا این که شما حاشیه روی کنید.

دی

شما و همسرتان در فکر خرید وسیله مهمی برای خانه هستید و برای یک بار هم که شده شما کاملاً موافق هستید. خرید با افراد خانواده بسیار جالب خواهد بود. حتی شاید بچه ها هم از این که منتظر شوند تا نوبت به خرید خودشان برسد راضی باشند. با تشکر از ستاره اقبال شما!

بهمن

امروز افکارتان جهتی عاطفی و احساسی به خود می گیرد و دوباره عاشق همسرتان می شوید یا شیفته کسی می شوید که تازه با او ملاقات کرده اید . چه عشقی قدیمی باشد و چه جدید . در هر صورت دنیای شما با احساس خوشبختی و رضایت مندی رنگین می شود . از تجربه احساس لذت ببرید و از تجریه و تحلیل مسائل لذت ببرید .

اسفند

مقداری از لهجه سیاره ای روی عملیات خانگی خواهد بود. برای آن که بیشترین استفاده را از آن بکنید زیرا بعد از تعطیلات آخر هفته بیش از حد معمول بیرون خواهد بود . شما ممکن است دکه ای بسازید تا پروژه هایی را که در حال تکمیل است در آن بگذارید.

منبع: نیک صالحی

Tweet فال روزانه: فال امروز ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ - تصویر 2
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه