فال امروز جمعه سیزدهم شهریور ماه سال 1394

فال2

فال امروز جمعه سیزدهم شهریور ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

گرفتن تصمیمات مهم کار سختی نیست، سعی کنید در مورد جواب های سوالاتی که از آن ها مطمئن نیستید، تحقیق کنید.

اردیبهشت

اکنون زمان خوبی است تا پیشرفت هایتان را بررسی کنید و تصمیم بگیرید که آیا باید نقشه ای را عملی کنید اگر این طور است معطل نکنید.امروز کاملاً‌ رمانتیک هستید و به شخص خاصی نیاز دارید تا با او صحبت کنید.

خرداد

به شک و تردیدها اجازه ندهید شما را از پیشرفت باز دارند مهم نیست که تا چه اندازه درمورد تغییرات طولانی نامطمئن هستید. در حقیقت این ابهام، تا مدتی دیگر ادامه دارد. مطمئن ترین راهنمای شما تجربه است، حتماً‌ از آن استفاده کنید.

تیر

نقشه های آینده عملی می شود اما یک نفر نگران است اگر شرایط موجود را برای آنها توضیح دهید خیال شان راحت تر می شود.شما از این که تنها و بی خبر باشید،متنفرید بنابراین همسرتان هم همین احساس را دارد.

مرداد

گرجه که می خواهید امروز کارهای زیادی را انجام دهید، ولی آن قدر عجله نمی کنید که بدون فکر کردن دست به انجام کاری بزنید. این خبر خوش است اگر که امروز با مسائل مهم و یا هر چیز دیگری که نیاز به مهر رسمی دارد، سروکار دارید. شخصی بزرگ تر از شما،‌شما را پر از هیجان، برای انجام کاری می کند و شما می خواهید که هر چه زودتر آن کار را انجام دهید.

شهریور

بهتر است امروز تغییراتی ایجاد کنید و جای جدیدی را ببینید.با این کار انرژی تان افزایش می یابد.

مهر

متاسفانه ، ستارگان بیانگر این هستند که امروز یکی از آن روزهایی است که در آن شما آن قدر می جنگید تا چیزهای زیادی را به دست آورید. شما هیچ انرژی و انگیزه ای ندارید ، و ممکن است ناگهان تصمیم بگیرید که جنگ رامغلوبه واگذار کرده و تسلیم بی حوصلگی و تنبلی شوید . هم چنین مراقب افرادی که ناقل میکروب هستند باشید چرا که شمانمی خواهید بیماری را بگیرید ولی متاسفانه در این زمان ممکن است این اتفاق رخ دهد.

آبان

امروز سعی کنید استراحت کنید زیرا کار وفعالیت زیاد شما را خسته می کند.کارهایی که آرام تر انجام شوند و به تلاش نیاز ندارند برای تان مناسب است.تعطیلات آخر هفته هر جا دعوت شدید بپذیرید.

آذر

از محیط آرام امروز منفعت ببرید. این فرصت خوبی است که اندیشه و تعمق کنید درباره آنچه اخیراً در زندگی شما در حال اتفاق افتادن بوده. ایده آلهای شما برایتان مهم است، پس تلاش خود را بکنید که اتفاقاتی را که دوست دارید به وقوع بپیوندند. شما ذاتاً قادر به تغییر شرایط هستید ولی براحتی هم می توانید حواستان پرت شود و از سیر خود منحرف شوید پس با خود کمی جاری باشید و حواستان را کاملاً روی کاری که در حال انجام اش هستید متمرکز کنید.

دی

امروز اصلاً‌ زمان آزاد پیدا نمی کنید. زیرا کارهای اداره بسیار زیاد هستند. اما ناراحت نمی شوید زیرا تمام این ها در پیشرفت آرزوهای شما موثر می باشند. یکی از همکارانتان نظریات جالبی در رابطه با طرح های شما دارد بنابراین خوب گوش دهید و یاد بگیرید.

بهمن

اگر چه عنصر شما به هوش سرمای گذاری مشهور نیست اما امروز در حال و هوای پول هستید . اگر مشکلی را به تنهایی نمی توانید حل کنید افراد زیادی در اطرافتان هستند که می توانید به آنها اطمینان کنید و می توانند شما را به خوبی راهنمایی کنند . احساس دوستانه ای دارید بنابراین اگر امشب با دوستان صمیمی تان باشید بسیار خوشحال کننده تر است .

اسفند

شما امروز در در خشنده ترین و گرمترین روز خود هستید هر جا باشید هم صحبت کم نمی آورید . ممکن است شخصی را قبول نکنید اگر این کار را با فریفتن او انجام دهید او نا امید نخواهد شد . مقداری از بچه ها کمک بگیرید زیرا آنها به نظر می رسد در وضع روحی بخشنده ای هستند.

منبع: نیک صالحی

Tweet فال روزانه: فال امروز ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ - تصویر 2
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه