فال امروز پنج شنبه سیزدهم اسفند ماه سال 1394

فال گل 333

فال امروز پنج شنبه سیزدهم اسفند ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

در چند روز آینده یکی از روابطتان بهتر می شود. بنابراین باید در مورد مشکلات زیادی صحبت کنید و آن ها را حل کنید. دیدگاه مثبت شما بیشتر می شود و دیگران صفات شما را بیشتر تحسین می کنند.

اردیبهشت

بهتر است بررسی کنید که آیا از پول وقت و ایده ها و علاقه ها شما به بهترین نحو استفاده می شود یا خیر ؟ گاهی می توانید از خطاهای دیگران چشم پوشی کنید زیرا آن ها به کارهای شما ارزش نداده اند و آن طور که باید از آنها قدردانی نکرده اند. زمان خوبی است تا دوباره در موردش فکر کنید.

خرداد

امروز کم تر از همیشه مفید هستید، نامرتب و بی برنامه هستید، و تمرکزتان را از دست داده اید. اگر باید کار مهمی انجام دهید بهتر است آن را برای زمان بهتری بگذارید.

تیر

شاید چیزی را بشنوید که به شما گفته نشده است یعنی استراق سمع کنید.پیش از آنکه عکس العمل نشان دهید،چرا از آن به نفع خودتان استفاده نمی کنید.اگر شخصی فکر می کند شما کمتر از دیگران کار و تلاش می کنید.بهتر است کارها را درست کنید،در هر صورت من به شما هشدار دادم.

مرداد

امروز احساسات شما فوران کرده، خصوصاً‌ زمانی که با برخی خانم ها در زندگی تان مواجه می شوید. یک زن ممکن است تمامی ظواهر مرد بودن و یا احساس رقابت به چیزی را نشان دهد حتی اگر خودش منکر آن شود. اما جناب شیر! شما بهتر می دانید که اگر بخواهید امروز را به خوبی بگذرانید، بی جهت خود را درگیر نکنید و از هر گونه بحث در موارد سیاسی و یا مذهبی جداُ خودداری کنید.

شهریور

امروز یکی از دوستان به توجه شما نیاز دارد و امیدوار است این نیاز را برآورده کنید.اگر او را ناامید کنید به زودی همه چیز را در موردش می دانید. اگر شما بیرون می روید سعی کنید ولخرجی نکنید و هر قدر که در توان تان است خرج کنید.

مهر

امروز زنی در زندگی شما نیاز به توجه شما دارد و به نظرمی رسد اگر این محبت را دریافت نکند،سروصدا راه انداخته و ابراز ناراحتی کند.هر چه از دست تان برمی آید انجام دهید تا آرامش را به او برگردانید،ولی در آخر ممکن است متوجه شوید که او اگر از این کار شما کاملاً ارضاء نشود ممکن است کل کار شما را نادیده بگیرد وقدر نداند.بعد از همه این کارها،شما کارهای بهتری برای انجام دارید تا این که مرتباً آرزوهای او را برآورده کنید.

آبان

تاکنون انرژی زیادی داشته اید اما امروز انرژی کاهش می یابد.زمان بیشتری دارید تا کمی به کارها و موقعیت تان فکر کنید.کمتر عجله کنید.با وجود این حتماً استراحت کنید تا آرامش بیشتری به دست آورید.

آذر

این زمان خوبی برای برقراری ارتباط با دیگران است چون شما براحتی با دیگران صحبت های خودمانی را شروع می کنید. در واقع بقدری در مورد صحبت با دیگران راحت هستید که ممکن است بی دلیل با غریبه ها هم سر صحبت را باز کنید. و جالب اینجاست که این غریبه ها احتمال دارد بعدها کاندید خوبی برای عشق و عاشقی باشند. ولی در ابتدا شما حداقل می خواهید آنها را بهتر بشناسید.

دی

یک روش ابتکاری در مسائل مالی می تواند بعدها سود زیادی به همراه داشته باشد. اخیراً شما و همکارانتان در فکر انجام پروژه مورد علاقه تان بوده اید حالا زمان تحقق بخشیدن به این برنامه هاست.اگر می خواهید روی این کار سرمایه گذاری مالی کنید خیلی مراقب باشید و قبل از هر گونه سرمایه گذاری تمامی جوانب را بسنجید.

بهمن

بهمن ماهی است با ��نصر هوا و گاهی اوقات برای شما که متولد این ماه هستید بسیار سخت است که خود را روی زمین نگهدارید ! به هر حال امروز تا جاییکه امکان دارد باید روی زمین باشید و تصمیم گیری کنید . به خصوص در مورد روابط بر اساس حقایقی عملی اگر سعی کنید همه مسائل را در نظر بگیرید بنابراین دیگر بی احتیاط و غیر معقول نیستید.

اسفند

آخرین چیزی که حس می کنید خستگی عادی روزمره است .اما هر روز نمی تواند تعطیل باشد. بعضی از شما حوتی ها آنقدر پرزور هستید که بعضی وقت ها یک یار جدید و یک رابطه نامشروع جدید بسازید این طور نیست ؟

منبع: نیک صالحی

Share the post "فال روزانه: فال امروز ۱۳ اسفند ۱۳۹۴"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. فال روزانه: فال امروز ۶ اسفند ۱۳۹۴
  2. فال روزانه: فال امروز ۳ اسفند ۱۳۹۴
  3. فال روزانه: فال امروز ۱۰ اسفند ۱۳۹۴
  4. فال روزانه: فال امروز ۱۲ اسفند ۱۳۹۴
Tweet فال روزانه: فال امروز ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه