فال یک شنبه سیزدهم اردیبهشت ماه سال 1394

فال روزانه: فال امروز 13 اردیبهشت 1394

فال یک شنبه سیزدهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

به هیچ دلیلی ریسک نکنید زیرا وضع مالی تان بدتر می شود. نه تنها خودتان راناراحت می کنید بلکه دیگران نیز عصبانی و ناامید می شوند. لحظات خوبی را پیش رو دارید اما نمی توانید جلوی پول خرج کردن خودتان را بگیرید.

اردیبهشت

بسیار مصمم هستید به دیگران کمک فکری کنید و حتی به خودتان استراحت می دهید تا بتوانید ذهن تان را آرام کنید اما این روش ها در محل کار به کار نگیرید. در واقع با استعداد هستید و به شما الهام می شود اما مراقب باشید زیرا ممکن است اشتباه و خطا کنید.

خرداد

هر چه قدر وقت لازم است را به تصمیم برای آینده قرار دهید. حتی اگر همکاران و همسرتان پافشاری می کنند که زودتر تصمیم بگیرید. اگر مشکلی دارید پیشنهاد می شود صبر کنید تا ببینید چه پیش می آید، حتی اگر لازم شد که پیشنهادی را پس بگیرید.

تیر

با جذابیتی که دارید یک نفر را مسخ خود کرده اید.امیدوارم آن شخص همسرتان باشد و اگر نه برای خودتان مشکل درست کرده اید.اگر تصمیم دارید تغییراتی ایجاد کنید،در ابتدا خوب به آن فکر کنید.در حال حاضر شرایط کمی گیج کننده به نظر می رسد.

مرداد

امروز یکی از آن روزهائیست که شما قبل از صحبت کردن باید راجع به آن فکر کنید در غیر این صورت ممکن است مواردی را بیان کنید که نگفتن آنها بهتر است و یا این که موضوع نادرستی را در زمان نامناسبی بیان کنید. در صورت همراه بودن با فردی که رفتار سیاستمدارنه ای دارد، بسیار مراقب باشید زیرا این طور احساس می شود که او تنها منتظر لغزش کلامی شماست.

شهریور

مراقب خرج کردن خود باشید و اگر نه سر به آسمان می کشد.هرچقدر چیزی گران تر و لوکس تر باشد،شما را بیشتر به خود جذب می کند.اگر به دنبال چیزی ضروری می گردید امروز بهترین روز برای خرید است.

مهر

مراقب باشید چرا که شما آن قدر توجه زیادی به جزئیات دارید که طرح کلی را نادیده می گیرید.حالا می فهمید که منظور از این جمله: ((آنقدر درخت است که نمی توان درخت را دید))چیست در حال حاضر شما شروع به دیدن خود جنگل نموده اید.هر چه بیشتر شما نگران تکمیل کردن کارها و رسیدگی به زما مقرر برای پایان کارها باشید،تمایل بیشتری به حقایق مبهم و نامعلوم دارید تا همانند ماسکی چهره واقعی مسائل را برای شما مخفی کند.سعی کنید بیرون رفته و از هوای تازه لذت ببرید و در این صورت می توانید ذهن تان را پاک کنید.

آبان

امروز درک شما نسبت به مسائل اطراف بیشتر می شود.سعی کنید از این نیرو برای حل مشکلات استفاده کنید.بنابراین تمام مشکلات حل می شوند وهمه چیز آشکارمی شود.

آذر

با یک دوست خوب بودن امروز خیلی برایتان خوب است و از هر لحظه معشرت تان لذت خواهید برد اگر تا به حال روابط تان با آن شخص خیلی با محبت ولی رسمی بوده امروز تعجب می کنید که بدانید یک احساس کاملاً متفاوتی نسبت به او دارید. ممکن است در حال حاضر نتوان در مورد این رابطه کاری انجام داد چون شرایط خیلی همکاری ندارند. سعی کنید ببینید که دفعه بعد که او را می بینید آیا باز همین احساس را دارید.

دی

در حال حاضر رئیس شما به این نتیه رسیده است که می توانید کارهای چندین نفر را خودتان به تنهایی انجام دهید. شاید باید کارهای عقب افتاده یکی از هماران را که به تعطیلات رفته است، انجام دهید، ممکن است خسته کننده باشد، اما بعداً برای این کار پاداش می گیرید، پس سعی کنید ایراد نگیرید.

بهمن

امروز دوستان شما را سرحال می آورند و یک شخص به خصوصی شما را به خنده وا می دارد. بهمنی عزیز تولدتان یکی از خوش مشرب ترین ماهها است . بنابراین سعی کنید تا جایی که امکان دارد مطالب را به هم ارتباط دهید. اگر وقت آزاد دارید کاری انجام دهید که بعد از کار طولانی به شما آرامش دهد.

اسفند

شما در حالتی نیستید که بنشینید و منتظر باشید که چه پیش می آید . این طور نیست ؟‌ وقتی همه کانون توجهاشان به یک هدف مجرد اباشد شما می توانید کاملاً‌ پویا باشید اگر مجبور باشید که به تنهایی امور را اداره کنید زمانتان را تلف نکنید. تعجب آور است اگر عجول بوده اید . به غرائزتان اعتماد کنید به اشتباه نخواهید رفت .

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه