فال امروز چهارشنبه سیزدهم آبان ماه سال 1394

فال گل 2

فال امروز چهارشنبه سیزدهم آبان ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

اتفاقی که امروز می افتد بر پایه یک رابطه مهم تاثیر می گذارد. که البته نتیجه ای مثبت و مفید دارد، خودتان را اذیت نکنید.

اردیبهشت

شاید با یک نفر آشنا شوید که اخلاق او را خوب نشناخته اید. این موضوع شما را ناراحت می کند. خوشبختانه این قدرت را دارید تا احساس درونی تان را بیان کنید و این کار باعث می شود رابطه قوی با دیگران برقرار کنید.

خرداد

در مورد مسائل خانوادگی خلاق هستید.شاید با این تغییر دکوراسیون،همسرتان نتواند تلویزیون را پیدا کند اما شما هم در حال حاضر کمی بی حوصله هستید تا با او شوخی کنید.شاید بخواهید دوستی را دعوت کنید تا این کار شما را تحسین کند.

تیر

یکی از دوستان یا همکاران به خاطر این که شما حرفهای شان را جدی گرفته اید از شما عذر خواهی میکنند. هر کاری میکنند تا از دل تان در آورند. عذر خواهی آنها را بپذیرید.

مرداد

عمیقاً از صمیم قلب، می دانید، کسی که دوستش دارید،‌قلباً به شما بسیار علاقه مند است و تنها می خواهد شما را خوشحال کند. ولی متاسفانه نمی توانید جلوی این فکر را بگیرید که او در حال حاضر، راهی خنده دار برای نشان دادن علاقه اش پیش گرفته است و به جای این که اعتماد به نفس شما را بالا برد تا بتوانید احساس خوبی نسبت به خود داشته باشید، این طور به نظر می رسد که برعکس این کار را می کند. ممکن است حقایق زیادی را در گفته هایش عنوان کنند، و لی قبل از این که بتوانید به آن برسید باید نکات منفی را از صحبت هایشان دور بریزید.

شهریور

کمی احساساتی و حساس هستید.از بخاطر آوردن خاطرات گذشته خوشحال می شوید اما سعی کنید حال را فراموش نکنید.

مهر

ممکن است اکنون شما فکر کنید که برای فکر کردن و تصمیم گیری راجع به هدایا و کارت های عید خیلی زود است ولی سیاره مرکوری عقیده دیگری دارد.مرکوری امروز وارد بخشی از چارت شما می شود که حاکم بر روابط شماست و ذهن شما را یک ماه زودتر متوجه آماده شدن برای عید می کند.به علاوه مری کوری قبل از این که ماه تمام بشود وارد مسیر بازگشتی خواهد شد و در نتیجه در ارتباطات شما ایجاد هرج و مرج می کند، پس از این که می خواهید قبل از آن،در زمانی خوب و مناسب همه کارها را انجام داده و به اتمام برسانید خوشحال باشید.

آبان

امروز عطارد وارد برج کماندار می شود.این قسمت چارت شما به مادیات مربوط می شود.می توانید تجارت های بزرگی را انجام دهید.همین طور مشکلات مالی را حل کنید.هدف تان را مشخص کنید و آن چه را که می خواهید به خوبی و وضوح بیان کنید.

آذر

امروز مرکوری به خانه آذر شما می رود راه فکری و ارتباطی شما را روشن می سازد. شاید به این دلیل که شما شخص عادی هستید دیگران به شما برای حل مشکلاتشان تکیه می کنند. و امروز هم از این قاعده مستثنی نیست. قسمتی از شما نمی خواهد در ارتباط با کار کسی خود را داخل کد(در کار کسی مداخله کنید)، ولی به نظر می رسد که آنها راه دیگری برای شما باقی نمی گذارند. از یک رفتار عادی استفاده کنید و یک راه چاره منطقی در پیش گیرید که موقعیت را بهبود بخشید و مشکل را حل کنید. امروز عصر شما درباره نحوه تعقیب شادی در زندگی مصمم خواهید بود.

دی

آخرین کاری که لازم است انجام دهید مخالفت یا دعوا با همسرتان است، قبل از این که شروع به انتقاد و بهانه گیری کند شما شروع کنید. درست است که سرتان شلوغ است اما واقعاً از این که بدون همسرتان ودر سکوت هستید، ناراحت می شوید.

بهمن

امروز عطارد به آذر می رود و به قسمت گروهی . روابط دوستانه و هدفهای چارت شما مربوط می شود. برای آن دسته از کسانی که زندگی اجتماعی خود را نادیده گرفت�� اند اکنون بهترین زمان برای برنامه ریزی است . برنامه ای بریزید تا بتوانید از آن لذت ببرید و نیرویی تازه بگیرید. در حقیقت مکانهای زیادی می توانید بروید و از حالا تا سال جدید افراد زیادی را می بینید که می توانید آنها را بخاطر اینکه به حضور شما توجهی ندارند ببخشید.

اسفند

امروز روابط نزدیک مقداری کمک های عالی سیاره ای می گیرند به طور ناگهانی شما درک می کنید که شریک زندگی تان اهل کجاست.و این بینش شما را قادر می سازد که به یک سطح بسیار بالاتر صمیمیت و صداقت با یکدیگر می رسید.

منبع: نیک صالحی

Share the post "فال روزانه: فال امروز ۱۳ آبان ۱۳۹۴"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. فال روزانه: فال امروز ۳ آبان ۱۳۹۴
  2. فال روزانه: فال امروز ۴ آبان ۱۳۹۴
  3. فال روزانه: فال امروز ۱۲ آبان ۱۳۹۴
  4. فال روزانه: فال امروز ۹ آبان ۱۳۹۴
Tweet فال روزانه: فال امروز ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه