فال امروز چهارشنبه 12 فروردین 1394

فال روزانه: فال امروز 12 فروردین 1394

فال امروز چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۴

فروردین

امروز بسیار مراقب رفتار و واکنش های خود باشید. پیش از اینکه بخواهید به کسی جوابی بدهید یا رفتار خاصی نشان دهید، مطمئن شوید که حق با شما است تا بعدها از کار خود پشیمان نشوید. این را به یاد داشته باشید عصبانیت شما چند ساعت دیگر فروکش می کند اما اثر حرف هایی که در این حالت بیان کرده اید، تا ابد می ماند. خیلی مراقب زبان خود باشید و موجب دلخوری اطرافیان نشوید.

اردیبهشت

امروز بسیار حساس هستید و خیلی راحت همه چیز به شما بر می خورد. اما مراقب زبان خود باشید. اگر چیزی باب میل شما نبود، سریع واکنش نشان ندهید. این را بدانید که امروز همه به کمی فضا و دوری نیاز دارند. شاید نوعی انرژی منفی در هوا جاری باشد که باید امروز از آن دوری کنید. روی رفتار و احساسات خود کنترل داشته باشید تا بتوانید در محل کار، کارهای گروهی را به خوبی انجام دهید.

خرداد

زندگی کاری و شخصی خود ر ا از هم تفکیک کنید. امروز نباید مسایل و مشکلات کاری را به خانه ببرید. یا حتی مشکلات خانوادگی نباید روی کار و همکاری های شما تاثیر بگذارند. این دیگر هنر شما است که تا چه اندازه بتوانید میان آنها تعادل برقرار کنید. اگر نظرات شما مورد قبول واقع نشدند، سریع واکنش منفی نشان ندهید. اگر مشکلاتی هستند که توان حل آنها را ندارید، از مشاور یا یک دوست فهمیده و قابل اعتماد کمک بگیرید. در خانه که هستید، بهتر است همه حواستان به عشق و اعضای خانه باشد.

تیر

امروز، صداقت کلید موفیت شما است. بهترین و کاربردی ترین سیاستی که امروز می توانید داشته باشید، این است که یکرنگی خود را با دیگران حفظ کنید. کائنات امروز شانس و موفقیت زیادی بریا شما در نظر گرفته است و می توانید از آن برای داشتن یک روز عالی استفاده کنید. امرزو شاید کمی حساس باشید و هر چیزی شما را ناراحت کند، اما فقط خودتان را اذیت می کنید. این را به یاد داشته باشد که دنیا دو روز است و نباید لحظات خود را به ناراحتی بگذرانید.

مرداد

امروز باید همه چیز را خیلی ساده بگیرید. البته حواستان به بودجه تان هم باشد. احتمال دارد دنبال خرج های الکی و گران قیمت باشید و پول هایتان را برای خرید وسایلی هزینه کنید که واقعا به آنها نیاز ندارید. این را بدانید که راه های مختلفی برای تفریح وجود دارد و لازم نیست پول های خود رادر فروشگاه ها و پاساژها دور بریزید. امروز در ارتباط های خود صبر و صداقت بیشتری داشته باشید.

شهریور

امروز به طور ناگهانی و ناخواسته احتمالا از کسی خوشتان بیاید. اما چشمان خود را باز کنید. شاید به دلیل علاقه ناگهانی که به او پیدا کرده اید، نتوانید تصویر درستی از او داشته باشید. برای برقراری ارتباط با یک انسان جدید باید چشمان خود را باز کنید و همه وجوه شخصیتی او را بشناسید تا دچار سرخوردگی نشوید. بنابراین، اگر امروز از کسی خوشتان آمد به خودتان چند روز فرصت دهید تا ببینید این حس واقعی است یا خیر. عجول نباشید و با خودتان هم صادق باشید.

مهر

امروز بهتر ��ست برای مسایلی وقت بگذارید که تاکنون به آنها توجهی نداشته اید. بهترین فرصت برای رویاپردازی امروز است. نگاه شما به دنیا متفاوت است و می توانید نقشه های خوبی برای آینده خود دترسیم کنید. البته به این هم توجه داشته باشید که شاید کمی حساس و عصبی باشید به همین دلیل نباید هر چیزی در ذهنتان می گذرد را به زبان بیاورید. صداقت بهترین سلاح امروز شما خواهد بود.

آبان

امروز حساسیت های شما زیاد هستند و گویا لب مرز احساسات قرار دارید. شاید کسی بخواهید صبر شما را آزمایش کند، بهتر است از کوره در نروید و با حوصله بیشتری رفتار کنید. حتی اگر واقعا توان تحمل برخی افراد یا رویدادها را ندارید، اما دهان خود را باز نکنید. این را بدانید که عصبانیت ها از بین می روند، اما کامنت های منفی برای همیشه آثارشان می ماند. روی رفتار، کارها و گفتار خود خیلی کنترل داشته باشید.

آذر

امروز احتمال دارد ناخواسته و بی اراده موجب رنجش کسی بشوید. یا به احساسات یک دوست لطمه بزنید. برای جلوگیری از این مساله باید روی رفتار و حرف های خود کنترل بیشتری داشته باشید. هر چقدر هم که اتفاق ها شما را عصبی کنند، باید زیپ دهانتان را بکشید. امروز فرصت خوبی برای شنونده بودن است. نصیحت و مشورت دیگران را با جان و دل گوش کنید و از آنها برای بهبود روابط و کارهای خود بهره بگیرید.

دی

چه چیزی موجب خوشحالی شما می شود؟ امروز میان هیجان و منطقی بودن گرفتار شده اند و نمی توانید به خوبی میان آنها تعادل برقرار کنید. اما دیگران می توانند در این مسیر شما را راهنمایی کنند. به نصایح و حرف های آنها گوش کنید و خیلی به نظرات خودتان اکتفا نکنید. همیشه دنبال رویدادهای تازه و هیجان انگیز در زندگی باشید. امروز اگر چیزی موجب ناراحتی شد، سریع واکنش منفی نشان ندهید.

بهمن

امروز میان رویا و واقعیت نمی توانید تعادل برقرار کنید و حتی نمی توانید مرز میان آنها را تشخیص دهید. اگر در نظر دارید با کسی همکاری تازه ای را آغاز کنید، امروز فرصت خوبی است اما به شرطی که درست همه جوانب را در نظر بگیرید و موانع و مشکلات احتمالی را پیش بینی کنید. در مسایل مالی باید بیشتر مراقب باشید و با احتیاط بیشتری خرج کنید.

اسفند

امروز باید مراقب رفتارها و واکنش های خود باشید. اگر کسی موجب ناراحتی شما می شود، از او دوری کنید. اگر نمی توانید، ذهنیت خود را تغییر دهید. هر چقدر حساس تر باشید، بیشتر اعصابتان خورد می شود. این همه حرص خوردن هم هیچ نتیجه ای ندارد و شما فقط خودتان را آزار داده اید. پس از انرژی های خوب دنیا برای خود استفاده کنید و به هیچ کس به اندازه خودتان اهمیت ندهید. امروز فرصت خوبی برای برنامه ریزی در مورد آینده است.

منبع: برترینها

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه