فال امروز پنج شنبه دوازدهم شهریور ماه سال 1394

فال2

فال امروز پنج شنبه دوازدهم شهریور ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

اعتماد به نفس بیشتری دارید. موانع که بر سر راهتان وجود دارند به نفع شما بر می گردند. بنابراین تلاش را آغاز کنید.

اردیبهشت

از روبرویی با کارهای قانونی فرار می کنید اما دلیلی برای نگرانی نیست. تا زمانی که صادق و راستگو باشید هیچ دلیلی برای ترس وجود ندارد . بهتر است حرفتان را بزنید و افکارتان را بیان کنید.

خرداد

عطارد به حرکت مستقیم خود بر می گردد و می توانید یک نفس راحت بکشید، از حالا به بعد در مورد مسائل دفتری، مسافرتی و یا ماشین و به طور کلی وسائل حمل و نقل جای ترس نیست و از زندگی لذت ببرید.

تیر

امشب مهمانی کوچکی وجود دارد.زیرا همه دوست دارند بعد از چند روز سخت استراحت کنند.بحث بین دیگران وجود دارد و شما در مرکز آن هستید.از آنجایی که در حال حاضر بسیار جذاب هستید مسائل عشقی نیز به وجود می آید.

مرداد

ستارگان می گویند که این، روزی عالی است که کارها و مسائل رسمی که نیاز به توجه شما دارند را نظم و ترتیب دهید. همانند یک شیر واقعی شما احساس سامان یافتگی و کارآمدی و لیاقت می کنید. بنابراین، دققاً می دانید که چه کاری باید به انجام برسد. اگر می خواهید هرگونه دستوری بدهید، می توانید این کار را بدون این که به کسی زور بگوئید یا دشمنی کسی را برانگیزید، انجام دهید.

شهریور

دوست دارید خوش گذرانی کنید.خوش بین هستید و تمایل دارید تنها نکات خوب و مثبت را ببینید.مراقب فرصت های خوب باشید.

مهر

امروز شما هر کسی را که می بینید عشق و محبت زیادی به او می بخشید چه آنها را کاملاً بشناسید چه این که آنها تنها در صف اتوبوس درکنار شما ایستاده باشند. هیچ شکی نیست که اکنون شما پر از همدردی و مهربانی هستید ودیگران نیز از فواصل دورتر چنین چیزی رامتوجه می شوند در نتیجه ممکن است کسی از شما درخواست نصیحت کند و یا در حضور شما احساس آرامش کند وواقعاً نمی توان آنها را مقصر دانست؟

آبان

امروز جذب دوستان قدیمی می شوید و از این که استراحت کنید و آرامش پیدا کنید خوشحال می شوید.معاشرت با افرادی که مدت هاست آن ها را می شناسید برای تان راحت است زیرا نمی خواهید مودب باشید و خودتان هستید.اگر تصمیم دارید مهمانی ترتیب دهید مطمئن باشید به شما خوش می گذرد.

آذر

ستاره ها امروز خبرهای خوش از طرف کارتان می آورند. این موقعیت کاری خیلی شما را بهتر میکند و یک احساس امنیت بیشتری به شما می دهد. حتی اگر همه چیز در اطراف شما در حال تغییر هستند شما، حس ششم قوی وانعطاف پذیری خود می دانید طوفانها را چگونه بخوابانید. آزادی به معنای حق انتخاب در مورد وقایعی که اتفاق می افتند هست در حالیکه کنترل کامل روی آن وقایع ندارید.

دی

عطارد حرکت خود را به طرف جلو آغاز کرده است، می توانید کارهای عقب افتاده را انجام دهید. تمام ��راردادها یا موافقتنامه هایی را که باید امضاء می کردید به دقت بررسی می کنید.

بهمن

زندگی اجتماعی تان حتماً به حالت طبیعی بر می گردد و اگر از کارهای روزمره خسته شده باشید این موضوع برای تان تسکین خاطر خوبی می باشد . تمام کارهایی را که با تاخیر انداخته بودید امروز جبران کنید . اگر لباسی خریده اید و مطمئن نیستید که از آن خوشتان می آید از شخص دیگری نظر بخواهید . زیرا راهنمایی یک نفر دیگر می تواند دید شما را به خودتان عوض کند .

اسفند

شما یک هفته شلوغ دارید که خانواده تان احتمالاً مشتاقانه منتظر بعضی از مهمان نوازی استثنایی شما هستند . اگر ترتیبی دهید که از مهمانی خانوادگی جا خالی دهید . احتمالاً همسایه ها در عوض آنها شما را گرفتار می کنند.

منبع: نیک صالحی

Tweet فال روزانه: فال امروز ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ - تصویر 2
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه