فال امروز چهارشنبه دوازدهم اسفند ماه سال 1394

فال5558

فال امروز چهارشنبه دوازدهم اسفند ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

اگر شخصی متوجه موضوعی نمی شود شما مقصر نیستید. سعی کنید به آن ها اعتماد به نفس بدهید. زمانی که شما در رویاهای خود غرق شده اید آن ها واقع بین هستند.

اردیبهشت

از طرف ستارگان اجازه دارید که افراط کنید. البته می توانید کارهای نیمه تمام را انجام دهید . به جای این که حسابهای بانکی تان را خالی کنید.

خرداد

همکاران و همسرتان از توانایی های شما توقع زیادی دارند و انتظار دارند در رقابت ها موفق شوید چیزی که امروز به آن نیاز دارید حمایت است نه انتقاد و تشکر از فعالیت های شما نه نتیجه دادن آنها. سعی کنید به مسائلی که برایتان مهم هستند توجه کنید و تنها به فکر رضایت دیگران نباشید. شما نیاز ها و خواسته های خودتان را دارید و این مسئله باید در ذهنتان حک شود.

تیر

امروز تمایل دارید کمی رو راست و رک صحبت کنید.اما اگر مراقب باشید احساساتی می شوید.بهترین راه برای صحبت کردن و سخنرانی این است که نت برداری کنید.لازم نیست که همه آن را بلند برای سایرین بخوانید اما داشتن یک یادداشت به شما کمک می کند تا تمام نکات مهم را یاد آورید.

مرداد

شما ذخایر انرژی نهانی را دارا هستید که در صورت نیاز می توانید به آنها وصل شوید. حتی ممکن است خودتان شگفت زده شوید! آرزوهایتان به اوج خود رسیده است و از شروع کار برروی پروژه هایی که ارزش زیادی برایتان دارند، لذت خواهید برد. کسی که به او احترام می گذارید و یا بسیار بزرگتر از شماست، می تواند شانس بزرگی را برای شما به ارمغان بیاورد.

شهریور

امروز هم به روابط دوستانه اهمیت می دهید.امروز شاد و سرحال هستید و هر کسی هم که با شما رابطه داشته باشد تحت تاثیر قرار می گیرد.در این زمان همه دوست دارند با شما باشند!

مهر

سعی کنید که امروز کمی از وقت تان را با افرادی که بزرگتر و یا عاقل تر از خودتان هستند بگذارنید چرا که به طرق مختلف از تجربه های آنان سود خواهید جست.ممکن است شخصی شما را زیر بال و پر خود گرفته و یا به نحوی در برابر موضع اخیری که در زندگی در پیش گرفته اید،از شما حمایت کند.هم چنین ممکن است از این که در حال حاضر فرشته نگهبان شما از شما حمایت و محافظت می کند احساس آرامش و راحتی کنید.

آبان

امروز آرام،مفید و متین هستید.سعی کنید انرژی های تان را در جهت زیاد و پاداش مصرف کنید.هم چنین از شرکت در رقابت نیز لذت خواهید برد.مخصوصاً اگر بدانید که شانس زیادی در برنده شدن دارید.

آذر

گرچه ممکن است یکی از روابط تان را بهبود بخشیده باشید ولی بقیه آدمها در زندگی تان می توانند گمراه کننده ودورو باشند. چیزهای گرانقیمت و با ارزش را از چشم بعضی ها دور کنید و خود را خیلی متواضع نشان دهید و بخصوص در مورد استعدادها و یا پیشرفت هایتان بدیگران چیزی نگوئید و فخر نفروشید وگرنه حسادت و تنفر را در افراد ممکن است تحریک کنید. در ضمن مواظب خشم و حسادت کسی که دلش بخواهد آزادی شما را محدود کند و یا تقاضای غیر معقولانه از شما داشته باشد باشید. این نوع رفتار را شما از دیگران توقع ندارید و دلیل نیست که تحملش کنید.

دی

امروز این طور به نظر می آید که همسرتان می خواهد در مورد آینده صحبت کند. ممکن است حوصله یک بحث جدی را نداشته باشید ولی همیشه هم شما تعیین کننده نیستید. بهتر است که قبل از این که عصبانی شده و کنترل خود را از دست بدهید، به حرف های دیگران نیز گوش بدهید.

بهمن

اگر کارهایتان را با کمی زیرکی و اطمینان انجام دهید خیلی بهتر از این است که برنامه ها و طرحهایی را که در آینده قصد انجام آن را دارید برای دیگران توضیح دهید . اگر این کار سریعاً‌ نتیجه نداد نگران نشوید ممکن است چند وقتی طول بکشد تا دیگران حرفهای شما را درک کنند برای صبور بودن آمادگی پیدا کنید و هدفهای درازمدت تان را مد نظر داشته باشید.

اسفند

شنیده شدن صدای شما در سخن های بیهوده و صداهای ناسازگار شیوه شما نیست. یک باره پارازیت ها تحلیل رفته است شما در شیوه فرضی معمولی تان می توانید نظرتان را بیان کنید. به طور شگفت انگیزی همه نهایتاً با شما موفق می شوند.

منبع: نیک صالحی

Share the post "فال روزانه: فال امروز ۱۲ اسفند ۱۳۹۴"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. فال روزانه: فال امروز ۵ اسفند ۱۳۹۴
  2. فال روزانه: فال امروز ۱۰ اسفند ۱۳۹۴
  3. فال روزانه: فال امروز ۳ اسفند ۱۳۹۴
  4. فال روزانه: فال امروز ۷ اسفند ۱۳۹۴
Tweet فال روزانه: فال امروز ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه