فال امروز چهارشنبه یازدهم شهریور ماه سال 1394

فال 566666

فال امروز چهارشنبه یازدهم شهریور ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

امروز عطارد حرکت مستقیم آغاز می کند. شاید سردرگمی ها و مشکلات شروع به حل شدن کنند. از این موضوع خوشحال می شوید!

اردیبهشت

عطارد به حرکت طبیعی خود بر می گردد. نگران امضای مدارک مسافرت ها یا وضعیت ماشین تان نباشید نهایتاً‌ نیاز به کمی بنزین دارد.

خرداد

هراز گاهی در زندگی اتفاقاتی می افتد که کمی ناراحت کننده است ، در چند روز آینده همه چیز درست می شود و این موضوع نمی تواند زندگی را برایتان سخت کند، اما این موضوعع لازم است تا نقشه ها، رویاها و آرزوهایتان را دوباره بررسی کنید.

تیر

عطارد به حرکت طبیعی اش بر می گردد و همه چیز آرامش پیدا می کند.راحت تر می توانید با مسائل مالی کنار بیایید.

مرداد

و حالا خبرهای خوش ! عطارد تا ۱۰ آگوست در حال رفتن در مسیر بازگشتی اش بود اما امروز مجدداً مسیر مستقیم را در پیش خواهد گرفت. بنابراین، بالاخره قادرید که مشکلاتی را که چندین هفته شما را آزار می داده است، حل کنید. اگر منتظر زمانی مناسب برای گرفتن تصمیمی مهم هستید، اکنون در وضعیتی عالی به سر می برید، پس دست به کار شوید

شهریور

عطارد به حرکت عادی خود برمی گردد.مراقب حرف هایتان باشید و رازی را برملا نکنید.گاهی اوقات با دوستان دور هم جمع شوید زیرا هم آنها خوشحال می شوند هم شما.

مهر

دوباره امروز مری کوری وارد مسیر مستقیم خود شده و شما را قادر می سازد که به زندگی اجتماعی قبلی تان بازگشته و از شر این وقفه های وقت تلف کن و خسته کننده خلاص شوید . این دلیل خوبی برای جشن گرفتن است . همین کاری که دقیقاً دلتان می خواهد انجام دهید. اگر واقعاً خوش شانس هستید به رستورانی بسیار عالی دعوت خواهید شد واین شانس راخواهید داشت که یکی از بهترین و رسمی ترین لباس هایتان را به تن کنید.

آبان

امروز برای معامله و قرارداد کاری روز خوبی است.روی برنامه های آینده تان کارکنید و اگر به راهنمایی نیاز دارید حتماً این کار را بکنید.اگر برای خرید لباس جدید می روید با یک دوست بروید ونظر او را هم بپرسید.

آذر

خدا را شکر- امروز مرکوری حرکت مستقیم خواهد داشت و مشکلات یکباره ناپدید می شوند. موقعیتهائی برای پیشرفت به احتمال زیاد پیش می آیند واگر شما نیاز دارید که خود را به جهانی عرضه کنید. پس امروز روز شماست.یک گردهمایی با دوستان امروز عصر شما را درجریان آخرین گزارشات می گذارد.

دی

در حال حاضر خانه شما شلوغ است. درست مانند دیروز باید لحظات آرامش و سکوت را غنیمت شمارید. افراد زیادی در خانواده مشکلاتی دارند که فکر می کنند شما می توانید برای تمام آن ها راه حل داشته باشید.

بهمن

امروز عطارد حرکت مستقیم دارد و در چند روز آینده با انرژی مثبت فعالیت می کنید . با همت بیشتر و ترقی در هر کاری می توانید از این موقعیت بهره ببرید . همچنین این قدرت را دارید که طرز فکری را که خودتان صحیح می دانید بیان کنید . بنابراین می توانید از ایده هایتان دفاع کنید و این کار را در مذاکرات و ملاقاتها بسیار عالی می باشد .

اسفند

همانطور که عطارد حرکت مستقیم را ادامه می دهد شما راه حلی برای یک نگرانی پولی پیدا می کنید. بدین سادگی است که زمانی درباره چیزی نگران می شوید خودتان را ملامت نکنید. اما زمانی که یک تخم نیاز دارید به بیرون هجوم نیاورید که پول نقد پس انداز آینده تان را خرج کنید .

منبع: نیک صالحی

Tweet فال روزانه: فال امروز ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ - تصویر 2
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه