فال پنج شنبه یازدهم تیرماه سال 1394

 

فال2

فال پنج شنبه یازدهم تیرماه سال ۱۳۹۴

فروردین

امروز ماه در برج جدی کامل است. اگر دوست متولد دی دارید بهتر است مدتی از اودوری کنید زیرا بداخلاق، زودرنج و بی توجه است. زمان خوبی برای انجام کارهای نیمه تمام است.

اردیبهشت

امروز ماه در برج کامل است .این قسمت از چارت شما به تحصیلات عالیه و کارهای مربوط به خارج که کمی مشکل است مربوط می شود اگر سعی کنید همه چیز را به خوبی بررسی کنید بنابراین جایی برای نگرانی نیست می توانید راحت باشید و از شرایطی که ستارگان برایتان ایجاد می کنند سود ببرید.

خرداد

امروز ماه در برج جدی کامل است. این قسمت از چارت شما به کارهای بزرگ، فعالیت های گروهی و رابطه های شما مربوط می شود. اما خیلی مراقب باشید. چشم هایتان را کاملاً باز کنید و مطمئن باشید که اشتباه نمی کنید.

تیر

حالا که مشکلات و سوءتفاهم ها برطرف شده است زمان خوبی برای شروع جدید است.چرا همکارتان را به یک ناهار یا نوشیدنی بعد از کار دعوت نمی کنید؟می توانید بیش از آن چیزی که فکر می کردید با هم تفاهم دارید.با وجود ماه کامل در برج مخالف شما برج جدی، شاید امشب آنطور که انتظارش را دارید آرام نباشد.

مرداد

امروز، روزی گرم و دوست داشتنی است و شخصی بخصوص ،‌از آن، روزی فراموش نشدنی خواهد ساخت. در حال حاضر تفاهم و ارتباطی عمیق بین هر دوی شما وجود دارد، حتی اگر تاکنون این قدم به هم نزدیک نبوده اید، تا زمانی که این ارتباط وجود دارد،‌از آن لذت ببرید! امروز، روز بسیار خوبی است که احساساتتان را به پرواز در آورید و احتمالاً بدون این که متوجه شوید، این کار را انجام خواهید داد، چرا که امروز احساساتتان بسیار قدرتمند می باشند.

شهریور

بهتر است یک سری از مشکلات خانوادگی را کنار بگذارید.به سرعت صبرتان را از دست می دهید.سعی نکنید از قدرت تان بیش از حد استفاده کنید و زیادی سخت گیری کنید زیرا موقعیت را بدتر می کند.

مهر

امروز ماه کامل است و در علامت خاکی بز کوهی می باشد.این بدان معنا است که شما باید تصمیمی سخت راجع به خانه و خانواده تان اتخاذ کنید به خصوص اگرمی دانید که در این بین موجب ناراحتی کسی شده اید.هم چنین ممکن است در این زمان شما بتوانید تعادل بهتری بین کار و وظایف خانه تان برقرار کنید تا این که همواره روی یکی از آنها تمرکز کنید و نگران یکی دیگر از آنها باشید.همان طور که خودتان متوجه شده اید،این راهی نیست که ثمربخش باشد.

آبان

اگر به اندازه ای که دوست داشته اید موفق نبوده اید لازم نیست که ناامید شوید امروز از تلاش زیادتان سود می برید از لحاظ مالی پیشرفت زیادی می کنید و از نیروهای تان بهره می برید.

آذر

امروز در خانه دی ماه یک ماه کامل است که خانه پول و منابع مالی است. امور مالی شما ممکن است جهش خوبی داشته باشد که حس اعتماد برای خریدن چیزی که مدتها چشمتان بدنبالش بوده را به شما می دهد. خوشبختانه، فعلاً درمورد بودجه خود خیلی واقع بین هستید پس احتمال خرج کردنتان کم است.

دی

ماه در برج خودتان(جدی) کامل است. اگر اخیراً کمی ناراحتی داشته اید اکنون احساس آرامش می کنید. همیشه تمایل دارید که احساساتتان را پنهان کنید و استرس باعث می شود که سرسخت تر از همیشه شوید. شاید کمی به نظر خودتان بی خیال برسید، اما از یک پیغام کاملاً شگفت زده می شوید.

بهمن

امروز ماه کامل در دی قرار دارد که به قسمت نسبتاً مرموز چارت شما مربوط می شود . بنابراین شاید دچار ترس های غیر عقلانی می شوید که در حقیقت هیچ نوع پایه و اساس حقیقی ندارند . شاید وسوسه شوید که افکارتان را برای کسی بازگو نکنید اما می دانید که گفتن مشکلات به دیگران باعث می شود که نیمی از مشکلات حل شود و عاقلانه است که به این نصیحت عمل کنید.

اسفند

بدر ماه در برج خاکی شما را وادار می کند تا درباره یک رابطه منحصر به فرد فکر کنید. این می تواند یک دوستی تصادفی باشد اما به نظر می رسد که خیلی بیشتر از برخورد در نگاه است . اگر شما مطئن نیستید که آن را جدی بگیرید بهتر است سریع عذرخواهی کنید.

منبع: نیک صالحی

Tweet فال روزانه: فال امروز ۱۱ تیر ۱۳۹۴ - تصویر 2
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه