فال امروز سه شنبه یازدهم اسفند ماه سال 1394

فال روزانه 111

فال امروز سه شنبه یازدهم اسفند ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

‌زمانی که احساسات جالب و فوق العاده ای داری سعی کنید آن ها را بیان کنید. شخصی شما را همان طور که هستید دوست دارد. بنابراین هر دو طرف از این که در کنار هم هستید، لذت می برید.

اردیبهشت

از طرف ستارگان اجازه دارید که افراط کنید. البته می توانید کارهای نیمه تمام را انجام دهید . به جای این که حسابهای بانکی تان را خالی کنید.

خرداد

دیگران به طور مسخره ای مثبت اندیش هستند اما در عین حال معاشرت با آنها جالب است زیرا آنها شاد و سرحال هستند. باید به نصیحت آنها گوش کنید، بنابراین از روز و شب خود استفاده کنید اما با لذت و شادی.

تیر

مصر بودن در کارها از خصلت های خوب شماست اما اجازه ندهید این خصلت به یک دندگی تبدیل شود.هر کسی می تواند میزان انعطاف پذیریش را بالا ببرد و زندگی را بهتر کند.فکر کنید چرا تا این حد با یک موضوع مخالفت می کنید.شاید یک موفقیت جدید باعث می شود تا احساس ناامنی کنید.

مرداد

امروز احساسات شما واقعی و عمیقند و باعث می شوند تا آن جا که ممکن است با بقیه صادق باشید اگر اخیراً چیزی شما را آزار می دهد، اکنون احساس می کنید آمادگی این را دارید که راجع به آن با کسی که دوست دارد به شما گوش بدهد،‌صحبت کنید. امروز یکی از همکارانتان رمانتیک شده و برنامه خاصی را برایتان تدارک دیده است.

شهریور

ارتباط خوب برقرار کردن با مردم کار آسانی نیست.معمولاًمنظورتان را بد ادا می کنید و دیگران را ناراحت می کنید.اما امروز از مصاحبت با دیگران لذت می برید.شاید رابطه دوستی جدیدی برقرار کنید و روابط دوستی قدیمی نیز محکم تر شود.

مهر

ماه را با انجام کارهای شروع کنید که به نظر می رسد انجام آنها ضروری تر و لازم تر است.به جای این که نگران باشید که هیچ فایده ای برای شما ندارد،بهتر است شروع به انجام کارهایی کنید که در راس اهیمت کارهای شما قرار دارد.هم چنین فضای همکاری بسیار خوبی بین شما و همکاران تان وجود دارد که موجب می شود از بودن با یکدیگر لذت برده و کارها را به بهترین نحو انجام دهید.هم چنین ترجیح می دهید که در وسط صحنه همراه و با بقیه باشید تا این که در گوشه ای به تنهایی به سر ببرید.

آبان

آبانی ها به حل کردن مشکلات مشهور هستند و می توانند به هرچیزی که می خواهند به راحتی دست پیدا کنند.امروز این شهرت شما به اوج خود می رسد.شما مهارت زیادی در دستور دادن به دیگران دارید،اما مراقب باشید زیاد سخت گیری نکنید.اگر از این قدرت بیش از حد استفاده نکنید می توانید هر کاری را انجام دهید.

آذر

شما ممکن است دریابید که خیلی دوست دارید مسایل و اختلافات را با یک نفر در سطح بیاورید و دوستانه مطرح کنید و صلح بوجود بیاورید. این موقعیت را از دست ندهید چون می تواند احساس شما را در مورد زندگی خانوادگی و یک عزیز خاص عوض کند. همه آذریها تمایل دارند که صادق باشند، پس حقیقت را بگوئید ولی با نرمی و ملایمت آنرا تزئین کنید تا راحت تر پذیرفته شود. چون می تواند یک فرمول برنده برای شما بشود.

دی

فکرش را هم نمی کنید که امروز در جریان کارهای روزمره تان با چه کسی به طور اتفاقی برخورد می کنید. این ممکن است یک ملاقات غیر منتظره در یک سوپر مارکت در محله تان و یا در ایستگاه اتوبوس باشد. این شخص می تواند یک دوست قدیمی و یا فردی جدید باشد که روزی روی زندگی شما تاثیر بگذارد. پس سعی کنید که ظاهر خوبی داشته باشید و لبخند بزنید.

بهمن

در رابطه با امور مالی تنظیم وقت امری بسیار مهم می باشد . در حال حاضر بسیار قوی هستید حتی اگر تردیدها و دو دلی های شما را به ستوه در آورده یا به خواستگاری شما جواب رد داده شده است . این فرصت برای شما وجود دارد که شرایط تغییر خواهند کرد و دوباره راه جدیدی را آغاز می کنید.

اسفند

ممکن است نگران باشید که بد فهمیده اید یا تعبیر شده اید. خوب می توانید مطمئن باشید که اصلاً‌ شما نیستید.اگر دیگران اصرار دارند سوزن خودشان را در موضوعات بگذارند شما حقیقتاً کاری در این باره نمی توانید انجام دهید . بنابراین کنار بنشینید تا بعد سرجایشان قرار بگیرند.

منبع: نیک صالحی

Share the post "فال روزانه: فال امروز ۱۱ اسفند ۱۳۹۴"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. فال روزانه: فال امروز ۹ اسفند ۱۳۹۴
  2. فال روزانه: فال امروز ۴ اسفند ۱۳۹۴
  3. فال روزانه: فال امروز ۳ اسفند ۱۳۹۴
  4. فال روزانه: فال امروز ۱۰ اسفند ۱۳۹۴
Tweet فال روزانه: فال امروز ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه