فال چهار شنبه دهم تیرماه سال 1394

 

فال5558

فال چهار شنبه دهم تیرماه سال ۱۳۹۴

فروردین

اخیراً در مورد خواسته هایی که داشته اید زیاد پافشاری نکرده اید اما امروز می توانید از دیگران درخواست کنید.

اردیبهشت

اکنون زمان مناسبی برای استراحت کردن و لذت بردن از لحظات است و سعی کنید در مورد خوردن افراط نکنید زیرا می دانید که چه قدر راحت وزن اضافه می کنید . اگر متعادل رفتار کنید هیچ جایی برای نگرانی نیست .

خرداد

جذابیت بسیار فوق العاده ای دارید که کمتر کسی می تواند از شما دوری کند، بنابراین می توانید به جلو گام بردارید و به دنبال خواسته هایتان بروید. اما به این خاطر که شاید بعداً دیگران مجازاتتان کنند، کارهایتان را به عقب نیندازید، شما دقیقاً‌‌‌ می دانید چه کاری صحیح است.

تیر

یک نفر در محل کار سعی دارد عمداً با شما بد رفتاری کند.اما ستارگان به شما کمک می کنند که دلیل اش را بفهمید.شاید یک سوءتفاهم باشد.اما هر دوی شما به یک اندازه مقصر هستید.

مرداد

امروز ماه کامل است و تاثیر به سزایی روی کار و شلامتی شما دارد. اگر در حال حاضر، نارضایتی ای در زندگی شما وجود دارد که فکر می کنید اوضاع، بهتر از این می توانست باشد، ببینید که برای اصلاح آن امروز چه می توانید بکنید. زمان هایی که ماه کامل است فرصت های خوبی است به اهدافی که داریم،‌نزدیک شویم. پس ببینید که چگونه می توانید کارها را سروسامان دهید. پس م یتوانید سراغ مطالب بعدی بروید.

شهریور

امروز ماه در برج جدی کامل است.باید به همسرتان اهمیت دهید و اگر مشکلی دارید،برطرف کنید.راحت تر از آنچه هست که فکر می کنید بنابراین درنگ نکنید.اگر برنامه ای خلاق دارید آنرا اجرا کنید حتماً موفق می شوید.

مهر

امروز افکار شما اهمیت و قدرت زیادی دارند و شما توجه زیادی به آنها خواهید کرد.در نتیجه هر چیزی که از ذهن شما بگذرد،روحیه آن لحظه شما را می سازد.صحبت و گفتگو با افرادی که که تقریباً هر روزه آن ها را می بینید مثل همسایه ها و یا افراد فامیلتان،ممکن است منجر به درگیری شود و بنابراین ممکن است شما در مورد مباحثی که می کنید بسیار دقیق و سخت گیر باشید.

آبان

امروز عقلانی تر فکرمی کنید.معاشرت با افراد هم فکرسودمند و مفید می باشد.سعی کنید در رابطه با مسائل خودتان با یک دوست مشورت کنید و از این موضوع نترسید.

آذر

بدلیل آذری بودن، شما قطعاً ارزش زیادی برای آزادی خود قائلید. امروز از آن روزهائی است که شما یک حس قوی خاصی برای مستقل بودن و انجام آنچه دلتان می خواهد، دارید. تمام راه ها جلویتان باز است و هیچ بازدارنده ای وجود ندارد. در داشتن اعتماد به نفس سعی کنید یک نمونه عبرت برای دیگران باشید و مشوق آنها نیز باشید.

دی

امروز در محل کار با یک دوراهی رو به رو می شوید چون با تمام تلاشی که برای یک طرح می کنید به نظر می رسد اصلاً‌ موفق نمی شوید. می دانید که گاهی اوقات بهتر است که مدتی به موضوع دیگری رسیدگی کنید، و مجدداً به موضوع قبلی با دید بهتری نگاه کنید.

بهمن

عاقلانه است که امروز تا جایی که امکان دارد به زندگی تان تنوع دهید . وگرنه دچار بی حوصلگی و تنبلی می شوید . اگر در محل کارتان هستید سعی کنید برای خودتان ساعت کار قرار دهید . زیرا اگر تحت فشار باشید بهتر کار می کنید. رابطه ای که اخیراً بی روح بوده است تنها احتیاج به یک جرقه دارد و چه کسی از شما بهتر که این جرقه را ایجاد کنید و همه چیز را از نو شروع کند ؟

اسفند

همانطور که مجبور به پروش بچه ها می باشید مجبور به پرورش امور عشقی نیز می باشید. اگر علامت نگران کننده ای از شخص مطمئنی دریافت کردید شاید بهتر باشد امشب یک گردگیری با او انجام دهید و خیلی خوشحال خواهید بود که این کار را کرده اید.

منبع: نیک صالحی

Tweet فال روزانه: فال امروز ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - تصویر 2
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه