عذرخواهی جواد هاشمی بخاطر صحبت هایش درباره گلشیفته فراهانی. مصاحبه سیدجواد هاشمی درباره گلیشفته فراهانی با واکنش های مختلفی در فضای مجازی روبرو شد تا جایی که این بازیگر یادداشتی را درخصوص اظهاراتش منتشر کرد. در متن این یادداشت آمده است:. به نام حق. و سلام بر دلهای بیدار. انگار مصاحبه ام گروهی از دوستان و خیرخواهان و هموطنانم را آزرده است و گویی خودم مقصرم، چون واضح موضع گیری نکردم؛ هرچند هرگز نگفتم برهنگی فلان خانوم،محترم مورد تایید من است. اما ظاهرا برداشت گروهی اینگونه بوده است، با صراحت ا ...

عذرخواهی جواد هاشمی بخاطر صحبت هایش درباره گلشیفته فراهانی

 

مصاحبه سیدجواد هاشمی درباره گلیشفته فراهانی با واکنش های مختلفی در فضای مجازی روبرو شد تا جایی که این بازیگر یادداشتی را درخصوص اظهاراتش منتشر کرد.

.

عذرخواهی سید جواد هاشمی بخاطر اظهاراتش درباره گلشیفته - تصویر 1

 

در متن این یادداشت آمده است:

 

به نام حق

و سلام بر دلهای بیدار

انگار مصاحبه ام گروهی از دوستان و خیرخواهان و هموطنانم را آزرده است و گویی خودم مقصرم، چون واضح موضع گیری نکردم؛ هرچند هرگز نگفتم برهنگی فلان خانوم،محترم مورد تایید من است.

اما ظاهرا برداشت گروهی اینگونه بوده است، با صراحت اعلام میکنم :افعال و اعمال آن خانوم هرگز مورد تایید بنده نبوده و نیست.

فقط دوست دارم همدیگر را دوست بداریم و باهم نجنگیم؛ زود قضاوت نکنیم و به هم ناسزا نگوییم و آبروی هم را حفظ کنیم که این خواسته خدای مهربان و اسلام عزیز است؛ از هر آنکه کلامم او را آزرده کرده «عذر می خواهم»

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه