سراب «فش» در کرمانشاه (عکس)

سراب «فش» در کرمانشاه (عکس)
گردشگری کرمانشاه ، سراب «فش» در کرمانشاه : سراب «فش» یکی از زیباترین مناطق نمونه گردشگری در استان کرمانشاه است. به گزارش ایران مطلب به نقل از ایسنا، منطقه کرمانشاه، منطقه نمونه گردشگری سراب فش در شهرستان کنگاور یکی از 50 منطقه نمونه گردشگری استان است که از ویژگی‌های قابل توجهی برای سرمایه گذاری برخوردار است.
 
محورهای گردشگری، وجود سراب طبیعی زیبا، پوشش گیاهی و طبیعی، وجود باغات متعدد میوه، ارتفاعات زیبا و مسیر کوهنوردی از جمله ویژگیهای بارز منطقه نمونه گردشگری سراب فش است.

فش,گردشگری کرمانشاه,استان کرمانشاه,منطقه فش,عکس فش

قابلیت کوهنوردی، کایت سواری، برگزاری تورهای علمی، وجود تپه‌ها جهت پیاده روری و طبیعت گردی، وجود باغات میوه، فعالیت شکار و طبیعت، وجود چشمه های آب و جویبارهای روان در منطقه، تنوع پوشش گیاهی و نزدیکی به شهرستان کنگاور تنها بخشی از مزیت‌ها، فرصت‌ها و قابلیت‌های منطقه نمونه گردشگری سراب فش است.
 
در این منطقه زمینه سرمایه گذاری برای احداث مجتمع تفریحی توریستی، کمپینگ، ویلا، احداث دهکده گردشگری روستایی، احداث فضاهای ورزشی و احداث مجموعه تفریحات آبی در مجاورت سراب وجود دارد.
 
همچنین این منطقه نمونه گردشگری در روستایی به همین نام (فش) واقع شده که این روستا نیز جزء یکی از 14 روستای هدف گردشگری استان کرمانشاه محسوب می‌شود.
 
منطقه نمونه گردشگری فش در ایام مختلف سال به ویژه در ایام نوروز مملو از گردشگران و طبیعت دوستان است.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه