خبرگزاری ایلنا: مدیر برنامه‌های شهرام ناظری درگفتگویی درباره وضعیت کنسرت شهرام و حافظ ناظری در یزد گفت: طبق برنامه قرار بود کنسرت امشب ساعت هشت در شهر یزد با مجوزهای لازم برگزار شود اما درحال حاضر عده‌ای با تجمع در مقابل سالن کنسرت درحال اقامه نماز هستند و قصد دارند مانع برگزاری این کنسرت شوند. او افزود: تاکنون کنسرت به احترام مردم لغو نشده اما امکان ورود هنرمندان به داخل سالن هم وجود ندارد و مشخص نیست کنسرت برگزار می‌شود یا خیر. پیشتر نیز کنسرت شهرام ناظری در نیشابور به‌رغم داشتن مجوزهای لا ...

 

.

نتیجه تصویری برای لغو کنسرت ناظری یزد

 

 

 

 

خبرگزاری ایلنا: مدیر برنامه‌های شهرام ناظری درگفتگویی درباره وضعیت کنسرت شهرام و حافظ ناظری در یزد گفت: طبق برنامه قرار بود کنسرت امشب ساعت هشت در شهر یزد با مجوزهای لازم برگزار شود اما درحال حاضر عده‌ای با تجمع در مقابل سالن کنسرت درحال اقامه نماز هستند و قصد دارند مانع برگزاری این کنسرت شوند.
 

او افزود: تاکنون کنسرت به احترام مردم لغو نشده اما امکان ورود هنرمندان به داخل سالن هم وجود ندارد و مشخص نیست کنسرت برگزار می‌شود یا خیر.

 

 

photo_2016-08-25_20-05-23.jpg


پیشتر نیز کنسرت شهرام ناظری در نیشابور به‌رغم داشتن مجوزهای لازم با فشارهای نهادهای دیگر لغو شده بود.

ورود نوازندگان به سالن برگزاری

براساس خبرهای دریافتی از یزد؛ از قرار معلوم نوازندگان گروه درحال ورود به داخل سالن به منظور آماده شدن برای برگزاری کنسرت هستند و این درحالی‌ست که تجمع‌کنندگان به قرائت دعای کمیل مشغول هستند. احتمال می‌رود کنسرت با یک ساعت تاخیر امکان برگزاری داشته باشد.

 

 


 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه