پایگاه اینترنتی دیترویت فری پرس به معرفی خودروهایی پرداخته که انتظار می‌رود تا 12 ماه آینده روانه بازار شوند:

پایگاه اینترنتی دیترویت فری پرس به معرفی خودروهایی پرداخته که انتظار می‌رود تا ۱۲ ماه آینده روانه بازار شوند:

آکورا ان اس ایکس

این سوپر خودروی هیبریدی چهار چرخ متحرک دائم که در آمریکا طراحی، ساخته و تولید شده است، در قلب برنامه آکورا برای تبدیل شدن به یک برند لوکس پیشتاز قرار دارد. ان اس ایکس دو صندلی یکی از مدل‌هایی است که علاقمندان نمایشگاه خودروی بین المللی آمریکای شمالی در دیترویت مشتاقانه منتظر مشاهده آن هستند.

جذاب‌ترین خودروهای سال 2015

مهندسان هوندا برای این خودرو که در تعداد اندک به فروش گذاشته خواهد شد، موتورهای برقی جداگانه ای برای هر یک از چرخهای جلو و یک موتور وسط هیبریدی برقی بنزینی تدارک دیده اند تا یک بار دیگر کارایی، فناوری و هیجان را با نام این برند پیوند بزنند.

کادیلاک اس آر ایکس

کراس اوور اس آر ایکس زمانیکه از سوی کادیلاک معرفی شد، با موفقیت فوری روبرو شد اما با قدیمی شدن این زیبای پنج صندلی، کادیلاک نیاز را برای معرفی مدل جدیدی با جدیدترین امکانات و اقتصاد سوخت بهبود یافته احساس کرد تا از بازار داغ شاسی بلندها بی‌بهره نماند.

جذاب‌ترین خودروهای سال 2015

جانشین اس آر ایکس نام جدیدی خواهد داشت زیرا کادیلاک هم مانند بی ام و و آئودی به دنبال استفاده از نام‌هایی است که ترکیبی از حروف و اعداد هستند.

شورولت کروز

بهترین خودروی کوچکی بوده که تاکنون شورولت ساخته است. امکانات و اقتصاد سوخت کروز جدید، این مدل را نماینده مناسب این برند برای رقابت با بهترین‌های خودروسازان ژاپن، کره و آلمان ساخته است.

جذاب‌ترین خودروهای سال 2015

جنرال موتورز به اندازه ای به کروز اهمیت داده که ماری باررا، مدیرعامل کنونی و مسئول توسعه محصول وقت این شرکت، عرضه این خودرو را یک سال عقب انداخت تا مطمئن شود اشتباهاتی که در بازطراحی سدان متوسط مالیبو مشاهده شد، در آن تکرار نخواهد شد. نتیجه آن فضای داخلی جا دارتر و بهبودهای دیگر در این سدان بوده که پاییز آینده روانه بازار می‌شود.

هوندا اچ آر-وی

این مدل که هوندا با آن وارد بازار شاسی بلند ساب کامپکت شده است، با ظاهر شیک و موتور بزرگ‌تر می‌تواند خریداران جدیدی را برای این برند جذب کند.

جذاب‌ترین خودروهای سال 2015

اقتصاد سوخت، قیمت و امکانات برای اچ آر-وی کلیدی خواهد بود.

هیوندای تاکسون

شاسی بلند کوچک‌تر هیوندای در سال ۲۰۱۵ اندکی بزرگ‌تر خواهد شد تا فضا را برای یک کراس اوور ساب کامپکت آینده باز کند. در نتیجه اندازه این خودرو به سانتافه نزدیک‌تر خواهد شد.

جذاب‌ترین خودروهای سال 2015

جگوار ایکس ای

نخستین سدان کامپکت، برند انگلیسی جگوار را وارد رقابت مستقیم با سدان‌های اسپورتی مانند سری ۳ بی ام و و ATS کادیلاک می‌کند. این بازار دشواری خواهد بود اما موفقیت در آن برای برنامه رشد جهانی جگوار بااهمیت خواهد بود.

انتظار می‌رود عرضه یک مدل چهار چرخ متحرک دائم به این منظور کمک کند.

جذاب‌ترین خودروهای سال 2015

جیپ رینیگید

این مدل با هدف فروش در اروپا، چین و مناطق دیگر طراحی شده است و احتمال موفقیتش در آمریکا معلوم نیست اما تا حدود زیادی به این بستگی دارد که رینیگید بتواند وعده‌های فیات کرایسلر در مورد قابلیت‌های خارج از جاده را عملی کند.

جذاب‌ترین خودروهای سال 2015

لکسوس آر ایکس

مانند اس آر ایکس کادیلاک یکی از شاسی بلندهای لوکس متوسط پنج صندلی قدیمی‌تر در بازار و همچنین پرفروش‌ترین در این بخش و خودرویی است که خودروسازان دیگر خود را آماده رقابت با آن می‌کنند.

جذاب‌ترین خودروهای سال 2015

انتظار می‌رود این مدل با امکانات پیشرفته و فضای داخلی لوکس رقیبانش را عقب بزند.

لینکولن ام کی ایکس

برند لوکس فورد در سایه استقبال گرم از شاسی بلند ام کی سی قرار دارد که در سال ۲۰۱۴ عرضه کرد از این رو ام کی ایکس باید تاثیر قابل ملاحظه ای بر جای بگذارد تا این موفقیت را حفظ کند و بتواند با جانشین‌های اس آر ایکس و آر ایکس رقابت کند.

جذاب‌ترین خودروهای سال 2015

مزدا ام ایکس-۵

مزدا ممکن است بدون رودستر کوچک قابل استطاعت معروف به میاتا وجود داشته باشد اما ادعایش مبنی بر اینکه برندی برای علاقمندان است، درست به نظر نمی‌رسد. با اینهمه انتظار می‌رود ام ایکس -۵ این برند و مدل‌های آن را تحت تاثیر قرار دهد.

جذاب‌ترین خودروهای سال 2015

نیسان تایتان

نیسان نخستین خودروساز ژاپنی بود که یک پیکاپ بزرگ ساخت اما تایتان هرگز اهداف فروش را برآورده نکرد. نیسان در یک وهله توسعه تایتان را رها کرد تا از پیکاپی استفاده کند که توسط برند رام کرایسلر طراحی شده بود اما وقتی توافق دو شرکت پایان گرفت، نیسان تلاشهایش را دو برابر کرده و تایتان ۲۰۱۶ را طراحی کرد که در نمایشگاه خودروی بین المللی آمریکای شمالی در دیترویت به نمایش درخواهد آمد.

جذاب‌ترین خودروهای سال 2015

تایتان جدید داشتن قابلیت‌های جدید و موتور قدرتمند و بهینه پنج لیتری V8 را وعده می‌دهد.

تویوتا تاکوما

پیکاپ تاکومای متوسط یکی از مدل‌های اصلی تویوتا پس از کمری یا کورولا است. مدل ۲۰۱۶ تاکوما که قرار است در نمایشگاه خودروی دیترویت رونمایی شود، با رقابت شدید از سوی پیکاپ های متوسط شورولت کلرادو و جی ام سی کانیون روبرو خواهد بود.

جذاب‌ترین خودروهای سال 2015

ولوو ایکس سی ۹۰

این مدل وقتی برای اولین بار عرضه شد، یکی از محبوب‌ترین شاسی بلندهای اروپایی بود اما زمان زیادی در بازار بود و چندان به‌روز نشد.

جذاب‌ترین خودروهای سال 2015

توسعه محصول ولوو زمانیکه فورد این برند سوئدی را در دوران بحران مالی جهانی به یک شرکت چینی فروخت، کند شد اما این شرکت مجددا روی پای خود ایستاده است و ایکس سی ۹۰ کلید جذب مجدد خریداران خانوادگی است که مشتری اصلی ولوو هستند.

منبع: برترینها

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه