حتما شما هم شنیده اید که عشق اختلاف سنی نمی شناسد

حتما شما هم شنیده اید که عشق اختلاف سنی نمی شناسد. این موضوع در میان هالیوودی ها رواج بیشتری دارد. برخی از ستاره ها زوج هایی را انتخاب کرده اند که موجب شگفتی دیگران شده است. برخی از آنها هنوز با یکدیگر مانده اند، درحالی که باقی از یکدیگر جدا شده اند.

ما در اینجا مشهورترین زوج های هالیوودی را که اختلاف سنی زیادی با یکدیگر دارند، برایتان آورده ایم.

۱٫هنری کویل و تارا کینگ

هنری کویل ۳۲ ساله که به خاطر بازی در نقش سوپر من در فیلم «مرد پولادین» به شهرت رسیده، اعتراف می کند که به یک دانشجوی ۱۹ ساله علاقمند شده است. او در مورد این دختر می گوید: «او فوق العاده است» آن دو همدیگر را در سال ۲۰۱۵ در یک مسابقه فوتبال در لندن ملاقات کردند.

791202_437
۲٫اشتون کوچر و دمی مور

فاصله سنی اشتون کوچر و دمی مور ۱۵ سال است. این دو یکدیگر را زمانی ملاقات کردند که دمی مور ۴۰ سال و اشتون کوچر ۲۵ سال داشت. آنها در سال ۲۰۰۵ با یکدیگر ازدواج کردند و در سال ۲۰۱۳ از یکدیگر جدا شدند.

791203_970

۳٫هریسون فورد و کالیستا فلوکهارت

این دو ۲۲ سال با یکدیگر اختلاف سنی دارند. هریسون فورد ۷۳ ساله و کالیستا فلوکهارت ۵۱ ساله یکدیگر را در مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۰۲ ملاقات و در سال ۲۰۱۰ با هم ازدواج کردند.

791204_118
۴٫جیسون استاتهام و رزی هانتینگتون وایتلی

شاید برایتان عجیب باشد اما جیسون استاتهام و رزی هانتینگتون وایتلی دو دهه با هم اختلاف سنی دارند. این دو یکدیگر را در سال ۲۰۱۰ زمانی که جیسون استاتهام ۴۲ سال و رزی هانتینگتون وایتلی ۲۲ سال داشت ملاقات کردند.

791205_275

۵٫جانی دپ و امبر هرد

امبر هرد ۲۹ ساله و جانی دپ ۵۲ ساله یکدیگر را در سال ۲۰۰۹ ملاقات کردند اما تا سال ۲۰۱۲ با هم ارتباطی نداشتند. رابطه آنها از سال ۲۰۱۲ آغاز و در سال ۲۰۱۵ با اختلاف سنی ۲۳ سال منجر به ازدواج شد.

791206_804
۶٫دیوید شویمر و زویی باکمن

این دو در سال ۲۰۱۲ با یکدیگر ازدواج کردند و صاحب یک فرزند دختر شدند. دیوید شویمر ۴۹ ساله خطاب به زویی باکمن ۳۰ ساله می گوید: «من همیشه در کنار تو خواهم ماند.»

791207_152
۷٫مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز

یکی دیگر از زوج هایی که ثابت کرده اند اختلاف سنی اهمیت چندانی در ازدواج ندارد، مایکل داگلاس ۷۱ ساله است که با کاترین زتا جونز ۴۶ ساله در سال ۲۰۰۰ ازدواج کرد.

791208_966
۸٫مدونا و جیسس لوز

مدونای ۴۹ ساله برای مدت کوتاهی با مدل ۲۱ ساله ای به نام جیسس لوز نامزد بود. اگر چه آنها رابطه خوبی با یکدیگر داشتند اما خیلی به طول نیانجامید.

791209_831
۹٫جنیفر لوپز و کاسپر اسمارت

با یک نگاه سرسری به جنیفر لوپز ۴۶ ساله، شما هم خواهید فهمید که او هیچگاه پیر نمی شود، بنابراین تعجبی هم ندارد که با فردی جوان تر از خودش در ارتباط باشد. او در سال ۲۰۱۴ با یکی از اعضای گروه خود به نام کاسپر اسمارت که تنها ۲۹ سال سن داشت، ازدواج کرد.

791210_604
۱۰٫بن فاستر و رابین رایت

بن فاستر و رابین رایت اولین بار در سال ۲۰۱۲ یکدیگر را ملاقات و در سال ۲۰۱۴ نامزد کردند اما کمی پس از آن از هم جدا شدند. در سال ۲۰۱۵ برای بار دوم، بن ۳۵ ساله با رابین ۴۹ ساله ازدواج کرد و در همان سال هم جدایی خود را اعلام کردند.

793726_836
۱۱٫سم تیلور جانسون و آرون

سم تیلور جانسون و آرون با اختلاف سنی ۲۴ سال در سال ۲۰۱۲، پس از اتمام فیلمی مشترک، با یکدیگر ازدواج کردند. ازدواج آنها زمانی اتفاق افتاد که سم تنها ۱۹ و آرون ۴۲ سال داشت. آنها دو فرزند دختر دارند.

791212_184

منبع: برترین ها

Share the post "تفاوت سنی عجیب زوج های هالیوودی"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. زوج های عجیب و غریب هالیوودی +عکس
  2. زنان هالیوودی و نامزدهای جوان تر از خودشان
  3. ازدواج های هالیوودی که ۱ سال هم دوام نیاورد!
  4. رونمایی از زوج جدید هالیوودی در جشنواره کن
Tweet تفاوت سنی عجیب زوج های هالیوودی - تصویر 12
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه