فریماه فرجامی بازیگر سینما که آخرین بار در سال 1382 با فیلم «کاغذ دیواری زرد» مقابل دوربین قرار گرفته بود ، پس از 11 سال با فیلم «تاول» به کارگردانی بهمن کامیار به دنیای بازیگری بازگشته است.

فریماه فرجامی بازیگر سینما که آخرین بار در سال ۱۳۸۲ با فیلم «کاغذ دیواری زرد» مقابل دوربین قرار گرفته بود ، پس از ۱۱ سال با فیلم «تاول» به کارگردانی بهمن کامیار به دنیای بازیگری بازگشته است.

فریماه فرجامی که در بیش از یک دهه گذشته با ابتلا به بیماری از بازیگری دور مانده بود ، این روزها با طی درمان و مراقبت های پزشکی در شرایط جسمانی خوبی به سر می برد و با روحیه ای مناسب در مقابل دوربین قرار گرفته و ایفاگر نقش زنی بنام طلعت بود که در یک خوابگاه با شخصیت اول داستان هم اتاق است و با ماجراها و اتفاقاتی که برای دختر جوان می افتد همراه می شود. فیلم «تاول» به تهیه کنندگی و کارگردانی بهمن کامیار در مرحله تصویربرداری قرار دارد و فیلمنامه آن یک درام اجتماعی به قلم بهمن کامیار است که در خلاصه آن آمده: تاول که می زند باید از آن رها شوی ، رهایی از بندهایی که گره آن بازشدنی نیست و تا باز نشود ، بار این زخم بر دوش خواهد ماند.

تصاویر فریماه فرجامی را ببینید که پس از ۱۱ سال مقابل دوربین قرار گرفته است

تصاویر فریماه فرجامی را ببینید که پس از ۱۱ سال مقابل دوربین قرار گرفته است

فیلمبرداری “تاول” در لوکیشن هایی همچون شهرک سینمایی دفاع مقدس ، بیمارستان عمل ، پانسیون و امامزاده پنج تن لویزان انجام می شود و تا هفته های آینده مراحل تصویربرداری آن به پایان خواهد رسید.

در فیلم «تاول» بازیگرانی چون ، هستی مهدوی فر ، حسین سلیمانی ، نگار عابدی ، افشین سنگ چاپ، میرطاهر مظلومی ، صدرالدین حجازی ، عباس موسوی و فرشته عروجی با حضور آشا محرابی و هنرمندی فریماه فرجامی به ایفای نقش پرداخته اند. از دیگر عوامل این فیل�� می توان به مجری طرح : رضا زنده جاه ، مدیر فیلمبرداری : حسین ناظریان ، طراح چهره پردازی : مهری شیرازی ، مدیر تولید: رضا بشیری ، مدیرصدابرداری: فرشید کیوان مهر، طراح صحنه و لباس : شهرام غدیری فر ، مدیربرنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: فرزاد ظریفی ، منشی صحنه : فرشته عروجی ، عکاس: ایران انتظام و مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی : میثم محمدی اشاره کرد

تصاویر فریماه فرجامی را ببینید که پس از ۱۱ سال مقابل دوربین قرار گرفته است

منبع: کافه سینما

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه