امیر تتلو در جدیدترین پست اینستاگرامی خود از بازپرس پرونده اش عذرخواهی کرد. به گزار فرارو، امیر حسین مقصودلو مشهور به تتلو، خواننده زیر زمینی امروز پستی در اینستاگرام خود منتشر کرده است که این شائبه را به وجود اورد که او از زندان آزاد شده است و یا ممکن است به زودی آزاد شود. او در این پست نوشته است:. «با سلام و عرض ادب خدمت همه ى مردم ایران. اینجانب امیرحسین مقصودلو (امیر تتلو) از همینجا براى بار دیگر در مقابل دیدگان میلیون ها ایرانى، از جناب آقاى قاسم زاده بازپرس محترم پرونده ام و همچنین آقا ...

.

تتلو با عذرخواهی اینستاگرامش را به روز کرد

 

امیر تتلو در جدیدترین پست اینستاگرامی خود از بازپرس پرونده اش عذرخواهی کرد.  

به گزار فرارو، امیر حسین مقصودلو مشهور به تتلو، خواننده زیر زمینی امروز پستی در اینستاگرام خود منتشر کرده است که این شائبه را به وجود اورد که او از زندان آزاد شده است و یا ممکن است به زودی آزاد شود. 

او در این پست نوشته است: 

 

«با سلام و عرض ادب خدمت همه ى مردم ایران

اینجانب امیرحسین مقصودلو (امیر تتلو) از همینجا براى بار دیگر در مقابل دیدگان میلیون ها ایرانى، از جناب آقاى قاسم زاده بازپرس محترم پرونده ام و همچنین آقاى هاشمى مقدم مالک محترم مجموعه اریکه ایرانیان، بابت هرگونه بى احترامى و هر اتفاق ناخواسته دیگر که پیش آمد از طرف خودم و هوادارانم عذرخواهى میکنم.

امیدوارم که بنده ى حقیر رو مورد لطف و بخشش خود قرار دهید.

با احترام
امیرحسین مقصودلو»

 

.

تتلو با عذرخواهی اینستاگرامش را به روز کرد

 

تتلو دوم شهریور به دلیل توهین به قاضی بیژن قاسم زاده بازپرس پرونده‌اش بازداشت شد.

پیش از آن قاضی قاسم زاده این خواننده زیر زمینی را احضار کرده بود که با واکنش تند تتلو روبه رو شد. تتلو در فایلی صوتی به بازپرس پرونده اش توهین کرد و پس از انتشار این فایل بازداشت شد. 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه