سیدجواد هاشمی بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون در بخش‌هایی از یک مصاحبه ویدیویی، اظهار نظر متفاوتی درباره تصمیم بازیگر زن سینمای ایران ارائه کرد. سیدجواد هاشمی معتقد است تصمیم گلشیفته فراهانی برای حضور و ایفای نقش در آمریکا، همانند تغییر عقاید الهام چرخنده، محترم است. هاشمی تاکید کرد اگر در ایران مسئولیت می داشت، برای بازگشت فراهانی و دیگر بازیگران تارک وطن، مانعی نمی دید. از سوی دیگر به گزارش سینماپرس، حسن رحیم‌پور ازغدی عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی در همایش عبرت‌های عاشورا در دانشگاه علم ...

سیدجواد هاشمی بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون در بخش‌هایی از یک مصاحبه ویدیویی، اظهار نظر متفاوتی درباره تصمیم بازیگر زن سینمای ایران ارائه کرد.

.

اظهارنظر بازیگر اصولگرا درباره حق داشتن هم گلشیفته فراهانی و هم الهام چرخنده+ واکنش تند رحیم‌پور ازغدی

 

سیدجواد هاشمی معتقد است تصمیم گلشیفته فراهانی برای حضور و ایفای نقش در آمریکا، همانند تغییر عقاید الهام چرخنده، محترم است. هاشمی تاکید کرد اگر در ایران مسئولیت می داشت، برای بازگشت فراهانی و دیگر بازیگران تارک وطن، مانعی نمی دید.

.

اظهار نظر متفاوت سید جواد هاشمی درباره گلشیفته فراهانی و الهام چرخنده/واکنش رحیم پور ازغدی - تصویر 2

.

اظهار نظر متفاوت سید جواد هاشمی درباره گلشیفته فراهانی و الهام چرخنده/واکنش رحیم پور ازغدی - تصویر 3

 

از سوی دیگر به گزارش سینماپرس، حسن رحیم‌پور ازغدی عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی در همایش عبرت‌های عاشورا در دانشگاه علم و صنعت با اشاره به اظهارات یکی از بازیگران در رابطه با گلشیفته فراهانی، گفت: مگر می‌شود ما هم به گناه و هم به حق احترام بگذاریم؟ این سخنان چه فرقی می‌کند با سخن آن کسانی که می‌گفتند هم امام حسین اجتهاد کرد و هم یزید؟! نمی‌شود گفت ما به انتخاب کسی که به طور علنی گناه کرده است، احترام می‌گذاریم.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه