آب شفابخش چشمه‌ریزه کرمانشاه (عکس)

آب شفابخش چشمه‌ریزه کرمانشاه (عکس)
گردشگری کرمانشاه ، آب شفابخش چشمه‌ریزه کرمانشاه : «چشمه‌ریزه» یکی از مناطق نمونه گردشگری استان کرمانشاه دارای آبی شفابخش است.
 
به گزارش ایران مطلب به نقل از ایسنا، منطقه کرمانشاه، منطقه نمونه گردشگری چشمه ریزه در شهرستان ثلاث باباجانی یکی از 50 منطقه نمونه گردشگری استان است که از ویژگی های قابل توجه‌ای جهت سرمایه‌گذاری برخوردار است.
 
محورهای گردشگری، جاذبه های کوهستانی، پوشش گیاهی و طبیعی مصنوع ( باغات)، ارتفاعات زیبا و مسیر کوهنوردی از جمله ویژگی‌های بارز منطقه نمونه گردشگری چشمه ریزه است.
 
همچنین ارتفاعات و صخره‌های زیبا، آب و هوای مطبوع، طبیعت زیبا و چشم نواز و وجود چشمه آب معدنی شفابخش از دیگر ویژگی‌های منطقه نمونه گردشگری چشمه ریزه است.
 
چشمه‌ریزه کرمانشاه,عکس های چشمه‌ریزه,گردشگری کرمانشاه

چشمه‌ریزه کرمانشاه,عکس های چشمه‌ریزه,گردشگری کرمانشاه

قابلیت کوهنوردی، برگزاری تورهای علمی، وجود باغات میوه، وجود چشمه آب با خاصیت درمانی تنها بخشی از مزیت ها، فرصت ها و قابلیت های منطقه نمونه گردشگری چشمه ریزه ثلاث باباجانی است.
 
در این منطقه زمینه سرمایه گذاری برای ایجاد و احداث مجتمع تفریحی توریستی، کمپینگ، ویلا، احداث فضاهای فرهنگی و تجاری، احداث فضاهای ورزشی، احداث مجتمع خدمات رفاهی بین راهی و احداث مجتمع آب درمانی وجود دارد.
 
به دلیل وجود آب شفابخش در این چشمه مردم اهالی منطقه اعتقاد ویژه و خاصی به آن دارند و معتقدند که آب آن برای درمان نارسایی‌های کلیوی مفید و موثر است.
 
به گزارش ایسنا، به دلیل آب و هوای گرمسیری که این منطقه نمونه گردشگری استان کرمانشاه دارد در فصل بهار و به ویژه ایام نوروز مملو از گردشگران است.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه